Як оформити квіти.

Квіти завжди відігравали важливу роль в житті людей. Без мальовничих бутонів не обходиться жодне свято, при цьому у кожного є свої символи. З давніх часів, за допомогою квітів, люди висловлюють свої почуття, емоції. Незвичайний і граціозний букет можна створити і своїми руками, не вдаючись до послуг флористів. Як оформити квіти? Іноді просте рішення буває просто геніальним! Головне - трішки фантазії і почуття стилю. Гіацинти - нестандартне рішення для незвичайного букета.
Вам знадобиться
  • - Губка (флористична)
  • - Вазочка (краще взяти маленьку, 15-20 см)
  • - Гіацинти (можна використовувати інші квіти, схожі за властивостями)
  • - Декоративна зелень і стрічечка
  • - Ножик
Інструкція
1
Візьміть середню губку (розмір залежить від вази). Виконайте в губці за допомогою ножа невеликі отвори для стебел квітів (в нашому випадку - гіацинтів). Вставте губку всередину вази, попередньо змочивши її водою.
2
В середині вази розташуйте квіти і обрамити їх декоративною зеленню. Зелень не повинна повністю закривати основний букет.
3
Акуратно перев'яжіть букет стрічкою і зав'яжіть її в красивий бант. Витончений букет готовий!
Зверніть увагу
Живі квіти дуже примхливі, не допускайте протягів і прямих сонячних лучей.Помніте, середній термін зберігання живих квітів - 5 днів. Виходячи з цих даних, заздалегідь плануйте свою композицію.
Корисна порада
Зрізані квіти найкраще зберігаються при температурі 3 - 5 градусов.Перед тим як поставити квіти у вазу, обов'язково зріжте стебло. Так квіти простоять дольше.Прі зберіганні квітів не допускайте попадання листя в воду.Во багатьох квіткових магазинах продаються спеціальні засоби для продовження схоронності цветов.Украшать букет можна не тільки зеленню, все частіше флористи використовують у своїх композиціях тканинні матерії.