Як розрахувати кількість персоналу.

Для подачі до податкової інспекції відомостей про середньооблікової чисельності працівників на підприємстві розраховується кількість персоналу. Це необхідно для статистичної звітності та підрахунку середнього заробітку в конкретній організації, щоб визначити суму ПДФО по співробітниках. Число фахівців в компанії потрібно для підтвердження прав на пільги з оподаткування.
Вам знадобиться
  • - штатний розклад;
  • - трудове законодавство;
  • - податкове законодавство;
  • - постанова Держкомстату РФ від 20.11.2006 № 69.
Інструкція
1
Порядок підрахунку кількості персоналу закріплений у постанові Держкомстату. При визначенні середньооблікової чисельності працівників організації керуйтеся вищевказаним документом. У розрахунок входять всі співробітники організації, у тому числі внутрішні сумісники, фахівці, що знаходяться на лікарняному, у відрядженні, у щорічній основній відпустці.
2
При підрахунку кількості персоналу виключіть співробітників, які є зовнішніми сумісниками, працюють за договором цивільно-правового характеру, працівники, які перебувають у декретній відпустці, відпустці по догляду за дитиною, що звільняються фахівці, які припинили виконання посадових обов'язків до закінчення двох тижнів (за умови, що їм призначена відпрацювання).
3
Якщо вам необхідно визначити середньооблікову чисельність працівників для подання відомостей до податкового органу, то вам потрібно в розрахунок брати 12 календарних місяців, тобто період з січня по грудень звітного року, так як заповнений бланк слід представляти до 20 січня наступного року .
4
Намалюйте табличку для зручності розрахунку. Впишіть в неї дні конкретного місяця. Почніть з січня. Напишіть кількість персоналу, з'явився на роботу або не з'явився з поважної причини, за кожен робочий день. Підсумуйте між собою всі показники.
5
Проробіть аналогічну процедуру за кожний місяць звітного року. Підсумуйте кількість персоналу за кожен місяць. Результат розділіть на 12 місяців, якщо вам необхідно визначити середньооблікову чисельність за рік.
6
Коли потрібно розрахувати кількість персоналу за місяць, чисельності працівників за кожен день конкретного місяця підсумуйте. Потім розділіть на середню кількість днів у місяці, тобто на 30.
7
Якщо ви є платником податку на поставлений дохід, а чисельність співробітників перевищила сто чоловік, то ви втрачаєте дане право. Коли у вас в компанії працюють фахівці на півставки, то їх слід враховувати як 0,5 штатної одиниці.