Як визначити втрати електроенергії.

Сучасні прилади обліку допомагають не тільки економити фінансові кошти, а й зменшити втрати надаваних вам комунальних благ. В першу чергу це стосується електроенергії.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті «Інструкцію по технології зниження електричної енергії». Врахуйте, що точно розрахувати втрати практично неможливо. Найбільшоюточністю відрізнятимуться дані до першої отпайки. В цілому, така методика вважається оціночної і розраховується по сумарній довжині мережі.
2
Уточніть в компанії, яка займається доставкою електричної енергії до вашого будинку, варто вносити в електричний лічильник нового зразка дані про коригування. На втрати електроенергії можуть впливати навантаження на електричну мережу. Тому, вони будуть відрізнятися в денний і нічний час.
3
Врахуйте температуру електричних проводів. ГОСТом Росії встановлено, що допустимі мінімальні втрати відбуваються при температурі 20 ° C. Причина криється в тому, що опір, значить, і втрати енергії безпосередньо залежать від ступеня нагріву несучих дротів. Візьміть до відома, що на температуру проводів і її перевищення щодо температури навколишнього середовища впливає середня щільність електричного струму. Так як при проходженні електричного струму по проводах відбувається нагрів останніх.
4
Зверніться до документації заводу-виготовлювача трансформаторів, використовуваних в електричній мережі. В ній обов'язково вказується робоча і випробувальна температура, а також рівень втрат. При розрахунку використовуйте ці дані.
5
Обов'язково приймайте до відома часовий фактор, а також рівень завантаження мережі, форми даної завантаження.
6
Пам'ятайте: розрахунок втрат електроенергії завжди носитиме приблизний характер, так як на рівень втрат впливає безліч факторів: від типу проводів і температурного режиму, до рівня завантаження мережі та кількості спайок і відводів на електричних проводах, а також якість даних спайок. Великий вплив матиме і якість електричних приладів, підключених до мережі, а також тип приладів обліку.