Як обжати патч корд.

Патч- корд - це вид мережевого кабелю, з обох сторін якого розташовані спеціальні конектори. Використовують патч- корд и для підключення комп'ютерів та інших пристроїв до мережного обладнання.
Вам знадобиться
  • - LAN-конектори;
  • - обжимка;
  • - плоска викрутка.
Інструкція
1
Для самостійного обтиску патч- корд а рекомендують використовувати спеціальний інструмент - обтискні кліщі, або «обтискача». Заздалегідь підготуйте потрібну кількість LAN-конекторів. Найчастіше використовуються деталі формату RJ45.
2
Обріжте мережевий кабель, щоб отримати патч- корд потрібної довжини. Зніміть захисну стрічку. Очистіть від ізоляції внутрішні жилки кабелю. Оголити 3-4 см жив. Якщо ви зняли занадто багато захисної оболонки, знову ображати кабель. Відсутність цієї стрічки може привести до швидкого псування мережевого кабелю.
3
Тепер розташуйте жилки в пази, використовуючи потрібну схему. При створенні кабелю з прямим обтиском необхідно розмістити кабелі в наступному порядку: 1. Біло-оранжевий.2. Oранжевий.3. Белo-зелёний.4. Cіній.5. Белo-cіній.6. Зeлёний.7. Белo-кoрічневий.8. Коричневий.
4
Переконайтеся в тому, що кожен провід потрапив в потрібну фазу. Закрийте коннектор, але не защипувалися його. Вставте конектор в обтискача і з'єднайте ручки інструменту. Якщо ви почули клацання, значить коннектор готовий до роботи. Повторіть цю процедуру з іншим кінцем мережевого кабелю.
5
Якщо вам необхідно створити пряме з'єднання комп'ютер-комп'ютер, то необхідно трохи змінити розташування жив в одному з конекторів. Тобто один кінець кабелю обіжміть стандартним методом, як це описано вище.
6
Підготуйте другий конектор. Розташуйте кабелі в наступному порядку: 3, 6, 1, 4, 5, 2, 7, 8. Цифри позначають кольору жив, зазначені в третьому кроці.
7
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні обжимкой, то скористайтеся плоскою викруткою. Акуратно втисніть мідні жилки в потрібні пази. Намагайтеся не пошкодити дроти. Це вельми негативно відіб'ється на якості роботи мережі.