Як зшити костюм для фігурного катання.

Виготовлення костюма для катання на льоду починається з музики. Дизайнер, прослухавши музику, робить ескіз майбутнього шедевру. Далі починається процес підбору тканини. Для цього використовуються особливі матеріали, адже навантаження на матеріал колосальні.
Вам знадобиться
  • - ескіз;
  • - тканина;
  • - голки;
  • - нитки;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Під час занять і виступів, фігуристи виконують складні гімнастичні трюки, які витримає далеко не будь-яка тканина. Трикотаж розтягується, тканий матеріал рветься. Найбільш популярним видом тканини, використовуваної для виготовлення костюмів для фігурного катання, є біфлекс. Цей матеріал відрізняється високим ступенем стійкості до інформації, відмінно розтягується і тут же повертається в первинний стан.
2
Почніть з купальника, якщо шиєте жіночий костюм. Унаслідок особливості тканини, шийте його на один-два розміри менше: він сидітиме, як влитий. Підготуйте основну викрійку прилеглого сукні (див малюнок). Намічайте викрійку на лінії талії. Підготуйте викрійку вузького рукава. Нанесіть її на лінії фасону.
3
Зробіть креслення спинки. Відкладіть вниз чотири сантиметри від середини спинки для того, щоб потім вшити блискавку. Поставте відмітку. Продовжіть вгору лінію до середини спинки на чотири сантиметри. Відкладіть один сантиметр від паростка по лінії плеча, від точки №1 на три сантиметри вгору. З'єднайте точку №3 плавними лініями з точкою №4, а також з лінією плеча.
4
Відкладіть чотири сантиметри від пройми до плеча і чотири сантиметри вліво. Переведіть лінію бокового шва на два сантиметри вправо. Розділіть лінію талії навпіл. Від точки ділення відкладіть вправо і вліво на полтора- два сантиметри. Це глибина виточки. Поставте для себе точки Т2 і Т3.
5
Побудуйте два рівних зубця від лінії талії. Відрізок Т2 розділіть навпіл. Для цього опустіть перпендикулярну лінію, яка дорівнює половині лінії Т2. Кінець з'єднайте прямими лініями з точкою Т3. За аналогією побудуйте і другий рубець. Виїмка по лінії пришивання спідниці до ліфа повинна відповідати формі і розміру зубця.
6
Побудуйте один клин для креслення викрійки спідниці. Решта викрийте по аналогії. Проведіть вертикальну лінію вниз по всій довжині спідниці. Проведіть вправо і вліво горизонтальні лінії, за якими відкладіть ширину клина, рівну ширині зубця, помноженої на чотири.
7
Приступайте до викрійці передньої частини костюма . Покладіть середину переду на три сантиметри вгору (див малюнок) і відкладіть один сантиметр від точки №3. Така ж відстань відкладіть по лінії плеча від горловини.
8
Відкладіть від точки №1 вгору два з половиною сантиметра вправо. Це потрібно для побудови стійки. З'єднайте прямою лінією з нижньою точкою горловини точку №1. Відкладіть чотири сантиметри від лінії плеча. Визначте глибину грудної виточки, поставте крапку П.
9
Переведіть лінію бокового шва вправо на два сантиметри. Відкладіть від лінії талі глибину другий виточки на два сантиметри. Проведіть лінію від пройми до точки 2. Побудуйте два рівних зубця від лінії талії (також, як на спинці).
10
Складіть тканину вдвічі з вигином в поперечної нитки. Покладіть викрійку як показано на малюнку. Викрийте деталі. Зшийте стачной швом ліф разом з підкладкою. Приточив мішковину кишені з вивороту. Ушийте блискавку ззаду, посередині спинки. Сточите рукава і підшийте низ.
11
сточив клини спідниці, разутюжьте шви. Приточив косу бейку шириною два сантиметри на відстані трьох сантиметрів від низу спідниці. Вишийте низ спідниці над Бейко.
12
Змітайте спідницю з ліфом по лінії рубців. Зробіть надсечкі в кожному кутку клина. Прострочіть з вивороту стачной швом. Складіть особа підкладки з особою верху і пристрочите по низу спідниці. Відверніть підкладку навиворіт і прикріпіть до швах клинів. Обробіть стійку для верху костюма . Підшийте підкладку до рукавів. Виточите рукава. Відпрасуйте праскою.
13
Шити чоловічий костюм трохи простіше. Скроїти сорочку по типу «Боді», зафіксуйте внизу кнопками. Пришийте до штанів спеціальні штрипки або гумки для фіксації ковзанів. Комір-стійка цельнокроений, ліф - прилеглий.
14
Ушийте застібку - блискавку на спинці. Оформіть низ ліфа у вигляді рубців. Спідниця крою кльош полягає їх восьми клинів. Обробіть низ спідниці косою Бейко і вишивкою. Виточите рукава. Вони повинні бути косого, вільного покрою для більш комфортного руху.
15
Замовте пошив костюма для фігурного катання в ательє. Можна також оформити онлайн замовлення на виготовлення костюма (http://www.art-blesk.com/ru/suit/figurnoekatanie/). Вам буде потрібно тільки зняти мірки і повідомити їх в розділі «Замовлення». З вами зв'яжуться найближчим часом для уточнення подробиць. Виготовлена одяг надсилається кур'єром або забирається самостійно.