Як ставити пластикові панелі. Як збирати пластикові панелі.

Установка панелей ПВХ не вимагає спеціальних будівельних навичок. А велика кольорова гама, водонепроникність і міцність дозволяє монтувати їх навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, на кухні або в санвузлі. Панелями можна оформляти стіни і стелі без витрачання часу на вирівнювання даних поверхонь, що значно економить сили і засоби.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі;
  • - рівень;
  • - рулетка;
  • - ножівка по металу;
  • - напрямні;
  • - саморізи;
  • - меблевий степлер;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню. Отмойте стіни або стелю від пилу і бруду. Потріскану або відшарувалася фарбу соскребіте. Шпалери розмочити теплою водою і за допомогою шпателя повністю видаліть. Уважно огляньте очищені поверхні, чи немає де запліснявілих ділянок. Якщо такі виявлені, обробіть їх спеціальною протигрибкової просоченням.
2
Зробіть обрешітку, на яку будете кріпити пластикові панелі . Каркас можна спорудити з металевого профілю або з дерев'яного бруса. Дотримуйтесь інтервал між напрямними. Він не повинен перевищувати 60 см. При виявленні нерівностей на площині, зробіть підкладки під обрешітку. Всі лінії і кути перевіряйте будівельним рівнем. Встановлюючи панелі в приміщенні з підвищеною вологістю, не забудьте обробити брус вологозахисної ґрунтовкою.
3
Робіть окремий завмер для кожної пластикової панелі . Без попереднього ідеального вирівнювання розміри, що знімаються з різних ділянок стелі або стін, можуть сильно відрізнятися.
4
Наріжте панелі за розмірами для установки. Це можна зробити ножівкою по металу, електролобзиком, зі встановленою пилою з дрібними зубами, малярським або будь-яким іншим гострим ножем. Пластикові панелі для різання укладайте лицьовою стороною вгору. Коли виникає необхідність просвердлити в них отвір, робіть це теж із зовнішнього боку.
5
Прикріпіть першу панель з краю стіни або стелі. При установці на металевий профіль пригвинчувати панель саморізами з плоскою головкою, розташовуючи їх в бічних пазах. Якщо вмонтовуєте на каркас з дерев'яного бруса, скористайтеся меблевим степлером. Друга панель вставляється в паз попередньої і зміцнюється на обрешітці дужками або саморізами.
6
На завершальному етапі обробки стін або стелі пластиковими панелями встановіть стельовий плінтус. Тоді всі видимі стики будуть акуратними.
Зверніть увагу
Не використовуйте для миття панелей абразивні чистячі засоби, щоб не пошкодити поверхню. Протирайте забруднилися місця м'якою ганчіркою або губкою з миючим засобом без розчинників.
Корисна порада
Після доставки з магазину дайте панелям провести в приміщенні при кімнатній температурі не менше години до початку монтажу.