Як написати автобіографію дитини.

Розповідь про той час, коли дитина себе ще не пам'ятає, можна оформити по-різному. Хтось збирає колекцію речей, що відносяться до народження. Інші роблять великі фотоальбоми. Деякі матусі ведуть щоденник. А можна об'єднати всі ці зусилля, щоб створити справжню біографію малюка.
Вам знадобиться
  • Альбом, ручка, клей, фотоапарат, відеокамера, комп'ютер, інтернет, програми PowerPoint, Windows Movie Maker (або будь аналог).
Інструкція
1
Фіксуйте всі досягнення дитини кожен місяць. Обведіть його долоньку і ступню. Сфотографуйте в найбільш характерному положенні для його віку. У новонародженого це може бути момент у маминих грудей, для тримісячного - спроби тримати голівку. Зафіксуйте, як малюк почав повзати, робити перші кроки. Знімайте на фото, а найдинамічніші моменти - на відео. Зафіксуйте всі звуки, які вчиться видавати немовля - від «агу» і «гулі-гулі» до перших слів.
2
Ведіть паралельно записи або щоденник. Довірте папері розповідь про те, як дитина спить, що любить і не любить їсти. Як він грав сьогодні, які прокази влаштовував. Особливо ретельно фіксуйте найбільш важливі моменти, коли маленька людина освоював нові навички. Не забудьте переписати в щоденник вагу і зріст, який виміряли в поліклініці при останньому відвідуванні педіатра.
3
Оформіть особливий альбом, де фотографії і наклеєні контури долоньок і ступень перемежатимуться із записами зі щоденника. Такий альбом буде цікавіше розглядати, коли дитина підросте. Та й записи, як правило, потребують деякої редактури. Переносячи їх в альбом, відкидайте малоцікаві події.
4
Почніть вести власний блог, щоб створити цифрову біографію дитини . Увійдіть у «Живому журналі» або на будь-якому іншому сайті, який надає таку можливість. Робіть записи, додавайте фотографії та відеосюжети. Вибирайте найяскравіші події або найбільш запам'яталися події. Нехай ця біографія буде цікава й тим читачам, які не відносяться до вашому сімейному колі.
5
Створіть презентацію в програмі PowerPoint, там відобразіть всі найважливіші етапи розвитку дитини . Таку роботу добре робити до першої, другої або третьої річниці. У презентації можна використовувати і записи, і фотографії, а за допомогою числових даних про зріст і вагу побудувати діаграми або графіки.
6
Підготуйте ролик в Windows Movie Maker. Для нього потрібні зроблені на різних етапах фотографії. Розбийте їх заставками з позначенням віку. Накладіть на відео відповідну музику. Такий фільм можна демонструвати гостям, присутнім привітати юного іменинника.