Як організувати бізнес з продажу.

Кожен бізнес по-своєму унікальний і неповторний. Однак у будь-якого бізнес а по продажу товарів є спільні особливості, від вирішення яких залежить ваш успіх. Мова йде не про формальні організаційних моментах, реєстраціях в податкових органах і інших бюрократичних процедурах, які ви зможете пройти в будь-який час. Щоб організувати бізнес по продажу товару, вам знадобиться вирішити, щонайменше, чотири головні завдання.
Інструкція
1
По суті, якщо максимально спростити схему будь-якого бізнес а по продажу чого завгодно, вона виявиться зведена до відповіді на два основних питання: • Знайти, де купити; • Знайти, кому продати; На дві ці основи нанизуються всі інші чинники, які з часом зведуться до рутинної роботи і можуть бути доручені найманим виконавцям. Наприклад, систематичний пошук дешевших постачальників, вигідніших пропозицій з оренди, постійне розширення асортименту продукції, оптимізація супутніх бізнес у затрат і так далі.
2
Якщо ви успішно вирішили основні питання, знайшли постачальників, під час переговорів отримали конкурентну ціну, а також бачите хороші можливості для реалізації даного товару, настав час зануритися в бізнес докладніше. Зазвичай перепродаж товару передбачає наявність місць його довготривалого зберігання. Пошукайте пропозиції з оренди складських приміщень та різних камер зберігання, технічні умови яких (опалення, вологість, освітлення) підійдуть під специфіку вашого товару.
3
Наступний момент, який зажадає вашої уваги, щоб грамотно організувати бізнес по продажу - це рух товару. Воно розпадається на дві складових: • Доставка товару від постачальника до вас; • Доставка товару від вас покупателям.В залежності від специфіки бізнес а кожна з цих складових теоретично може як здійснюватися за рахунок іншої сторони, так і зовсім відсутнім, якщо ви, приміром, організовуєте роздрібні продажі. Водночас якщо постачальник робить доставку товару сам, то її вартість буде закладена в відпускну ціну. Також як і ваша доставка покупцям удорожит відвантаження. Тому на початковому етапі становлення бізнес а по продажу товарів, коли ви тільки входите на ринок, важливо знайти правильний баланс між своїми і чужими інтересами. Адже насправді кожен бізнес - це не тільки вміння працювати, а й, насамперед, уміння спілкуватися і домовлятися з людьми.
Футболки незмінно користуються високим попитом. Саме це приваблює все більше підприємців в даний ринковий сегмент. Більш того, бізнес з продажу футболок дозволяє при мінімальних затратах отримати непоганий дохід.
Перед відкриттям магазину футболок необхідно продумати ряд моментів.

Вибір цільового сегмента

На попередньому етапі важливо чітко зрозуміти для себе майбутню концепцію магазину і визначитися з цільовим сегментом. Вибір бізнес-напрямку повинен ґрунтуватися на маркетингових дослідженнях і виявленні найбільш перспективних ніш на ринку. Наприклад, магазин може бути орієнтований на продаж дитячих футболок, молодіжних футболок з яскравими принтами, спортивних футболок, футболок для повних людей, футболки з натуральних матеріалів і пр. Від знання потреб та інтересів цільових споживачів багато в чому буде залежати успішність бізнесу. На цій основі має будуватиметься і маркетингове просування магазину.

Асортимент магазину

В магазині футболок можна займатися як перепродажем готових футболок від сторонніх брендів, так і продавати вироби з власними принтами. Але варто враховувати, що саме від оригінальності та креативності асортименту залежатиме і популярність магазину. А продаж типової продукції, випущеної величезними партіями в Китаї, призведе до того, що ваш магазин просто загубиться у сотні інших. Для втілення в життя ідеї створення власних футболок необхідно володіти навичками графічного дизайну, або передати функцію розробки зображень позаштатному спеціалісту за окрему винагороду. Можна зробити власний каталог зображень і наносити їх під замовлення від конкретного клієнта. Якщо ви плануєте створити свої магазин футболок з авторськими принтами, то необхідно знайти постачальника однотонних футболок різних кольорів і розмірів, на які якісно буде наноситися рісунок.Стоіт відзначити, що виключно футболки в магазині продаються рідко, як правило, це один з товарів в асортименті торгових точок з продажу одягу. Але якщо орієнтуватися на продаж футболок, то вони повинні включати широкий модельний і розмірний ряд (в наявності завжди повинні бути найбільш ходові розміри).

Вибір формату магазину

Продавати футболки можна через звичайний роздрібний магазин, або через інтернет. Можна також поєднувати роботу в обох цих форматах. До факторів успіху роздрібного магазину можна віднести його розташування, а також наявність кваліфікованого персоналу. Важливим є і інтер'єр магазину, який повинен відповідати інтересам цільової аудиторії. При відкритті роздрібного магазину ключовим критерієм вибору місця для відкриття є прохідність торгової точки. Мінусом роздрібної торговельної точки є високі витрати на оренду, ремонт приміщення та оплати роботи продавців. Перевагою продажів через інтернет є можливість розширити географію продажів, а також скорочення витрат на оренду торгових приміщень. Для організації онлайн-продажів можна створити власний інтернет-магазин, або продавати футболки через безкоштовні електронні майданчики (аукціони, дошки оголошень, каталоги).