Як дізнатися ширину каналу. Як перевірити ширину каналу.

Одна з найважливіших характеристик з'єднання з інтернет - це ширина каналу доступу. При укладанні договору на обслуговування абонента, провайдер заявляє певну швидкість, зазвичай максимально можливу. Але в реальних умовах або при використанні бездротового з'єднання ширина каналу може помітно відрізнятися від зазначеної провайдером.
Інструкція
1
Запустіть додаток, через яке ви переглядаєте ресурси мережі інтернет. Це стосується як для комп'ютерів, планшетів, ноутбуків і нетбуків, так і для мобільних телефонів з розширеними можливостями.
2
Відкрийте сторінку сервісу, який робить перевірку характеристик вашого з'єднання, наприклад, http://2ip.ru/speed/або http://www.speedtest.net/. Натисніть на кнопку запуску тесту і зачекайте кілька хвилин. Сайт зробить потрібні підрахунки і видасть дані про швидкість зв'язку. Для більш точних результатів варто кілька разів повторити процедуру. Якщо ви підключаєтеся через мобільний пристрій, майте на увазі, що тести витрачають деяку кількість трафіку, і при обмеженому пакеті не варто перевіряти занадто часто.
3
Зверніть увагу, що результати тестування швидкості доступу не гарантують постійну і незмінну ширину каналу , особливо при використанні різних ресурсів мережі. Наприклад, мережева гра може працювати повільно навіть при широкому каналі, якщо затримка сигналу буде великою. Також ширина каналу не гарантує, що швидкість скачування буде такою ж.
4
Ще один спосіб виміряти ширину каналу - це використовувати менеджер закачувань або торрент-клієнт з відключеним обмеженням швидкості. Цей спосіб погано підходить володарям смартфонів, але влаштує користувачів «старших» комп'ютерів. Скачайте з офіційного сайту програму mu-torrent, http://www.utorrent.com/intl/ru/. Двічі клацніть на викачаному файлі і встановіть утиліту.
5
Потім запустіть браузер і відкрийте сторінку www.rutor.org - це вільний трекер без реєстрації і з великою кількістю сідерів, що і потрібно для перевірки. Відкрийте розділ «Топ» і скачайте будь-яку роздачу. Двічі клацніть на викачаному файлі, щоб почати завантаження. Відкриється вікно mu-torrent, в нижньому рядку якого ви побачите швидкість скачування і швидкість віддачі, вони позначені буквами D: і U :. Для більш точного результату почекайте п'ять-десять хвилин.