Як виховати ягдтерьера.

Ви придбали цуценя ягдтерьера? З перших днів появи вихованця в домі займіться його вихованням. Німецький тер'єр відрізняється завзятістю, безстрашністю, самостійністю. При цьому він невибагливий, дуже відданий господареві і недовірливий до сторонніх. При правильному вихованні з сміховинного цуценя, принесеного в будинок, ви виростите красиву, розумну собаку - прекрасного мисливця і захисника.
Інструкція
1
Виберіть місце, де буде жити пес. Жорстка і щільна шерсть ягдтерьера дозволяє йому чудово почуватися і в квартирі, і на вулиці. Врахуйте, що в занадто теплих приміщеннях собака буде линяти, а при вуличному утриманні їй потрібно зручне і простора конура і вольєр. Ягдтерьер - НЕ ланцюгова собака, до того ж вона досить норовлива і волелюбна.
2
З моменту появи пса в домі привчайте його до послуху. Ваш вихованець повинен засвоїти свою кличку, підкорятися командам «до мене» і «фу». У ягдтерьера сильний характер - не дозволяйте йому встановлювати свої правила. У разі необхідності покарайте цуценя, грюкнувши його згорнутої газетою по носі або плечу. Робіть це рідко і тільки в разі серйозної провини.
3
Жорстко відучуйте собаку від звички підбирати сміття на вулиці, облаивать перехожих і машини - це дуже небезпечно. Їжу пес повинен отримувати тільки з рук господаря, для охотничей собаки це правило особливо важливо. Слідкуйте, щоб ваш вихованець не встрявав у бійки - у ягдтерьера вроджена злостивість і безстрашність. Якщо ви не хочете, щоб невеликий пес став грозою навколишніх дворів, не зводьте його з повідця, поки він не буде беззаперечно підкорятися командам.
4
Привчайте пса до чистоти - регулярно вичісуйте його шерсть жорсткою щіткою, протирайте лапи після прогулянки. Якщо вихованець живе в будинку, не дозволяйте йому спати на диванах і кріслах - відпочивати тварина повинна на зручній лежанці. Крім відпочинку пес потребує тривалих прогулянках і регулярних виїздах на природу, де він зможе вдосталь побігати.
5
Зі щенячьего віку виховуйте з ягдтерьера майбутнього мисливця. У вольєрі або на собачій майданчику можна влаштувати макет нори для тренувань. Граючи з вихованцем, спонукайте його лазити по цьому тренажеру. Пізніше будуть потрібні поїздки на прітравочную станції для привчання пса до дичини. Спектр мисливських трофеїв, які може добути ягдтерьер, дуже широкий - з ним можна ходити на водоплавну птицю, лисицю, єнота, зайця і навіть кабана. Якщо ви не плануєте полювати, зробіть зі свого вихованця охоронця - він відмінно стереже будинок, машину та інше майно.