Як вибрати біде.

Ще не так давно таке сантехнічне пристрій як біде було незнайоме більшості російських споживачів. Ймовірно, в першу чергу, це пов'язано з тим, що розміри санвузла в будинках старого планування не дозволяли встановлювати додаткове обладнання. Сьогодні власники квартир в новобудовах мають можливість розмістити у ванних кімнатах практично будь-яку сантехніку. Як наслідок, попит на біде значно виріс.
Інструкція
1
Виберіть матеріал виробу. Якщо не брати в розрахунок такий ексклюзив як скло, золото або пластик, основним матеріалом для виготовлення біде є фарфор і фаянс. Зовнішній вигляд виробів з цього матеріалу практично однаковий і неспеціалістам вкрай важко відрізнити їх «на око». Особливо, якщо вони покриті якісною глазур'ю. Однак ціна фаянсових і порцелянових виробів значно відрізняється. У чому ж різниця?
2
Технологія виробництва порцеляни є більш дорогої, та і якість готового виробу перевищує фаянсові аналоги. Основною характеристикою, що ставить ці матеріали на різні рівні, є ступінь пористості і, як наслідок, гігроскопічність. Ступінь пористості порцеляни дуже мала. Саме ця якість впливає на довговічність виробу, на його здатність відторгати різні забруднення і неприємні запахи. Тим не менш, варто зауважити, що термін служби як порцеляни, так і фаянсу досить великий. Фаянсове біде прослужить вам 30-40 років, фарфорове - 50-60. Однак слід пам'ятати, що чим дешевше матеріал, з якого зроблена сантехніка, тим більше зусиль доведеться витратити при догляді за нею.
3
Підберіть конструкцію біде в залежності від підводки каналізації. Випуск біде повинен відповідати входу каналізаційного стояка. По конструкції випуску розрізняють вертикальні, горизонтальні і косі біде .
4
Способи кріплення сантехніки бувають різними. Біде може бути підлоговим або підвісним. Другий спосіб кріплення виглядає сучаснішою і, до того ж, економить місце в санвузлі. Як правило, спосіб кріплення унітазу і біде збігаються. Це дає можливість сховати всі комунікації під єдиною панеллю.
5
Вибираючи біде , не забувайте про те, що як правило, це сантехнічне обладнання розміщується поряд з унітазом. Ідеальний варіант, коли унітаз і біде йдуть в комплекті або, принаймні, випущені виробником в одній серії.
6
Якщо розміри туалетної кімнати не дозволяють встановити сантехнічне пристрій окремо, то рекомендується звернути увагу на кришкі- біде або суміщені моделі.