Як перенести дані з "Опери". Як перевести сторінки в opera.

Коли виникає необхідність переміщення даних з браузера Opera з одного комп'ютера на інший, рекомендується використовувати стандартний засіб «Імпорт - експорт файлів». Однак таким чином неможливо перенести всі необхідні дані користувача.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
За допомогою інструменту «Імпорт і експорт» ви можете перенести тільки контакти, закладки та стрічки новин. Але зазвичай в браузері залишається багато інших даних, які цей інструмент не враховує, наприклад, посилання з панелі швидкого запуску, поштові повідомлення, паролі, замітки і т.д. Тому рекомендується скористатися альтернативним способом створення резервної копії.
2
Насамперед, вам необхідно створити папку на іншому розділі, наприклад, на диску D. В якості назви можна використовувати будь-яке словосполучення, аби ви не забули, де знаходиться ця папка. наприклад, OperaSave.
3
Перейдіть до браузера, відкрийте нову вкладку, в порожній адресному рядку введіть opera: about і натисніть клавішу Enter. Скопіюйте значення рядка «Папка Opera» в буфер обміну. Відкрийте «Провідник Windows», для цього натисніть клавіші Win + E. Вставте вміст буфера обміну, використовуючи поєднання клавіш Ctrl + V, і натисніть клавішу Enter.
4
Серед відкрився списку файлів необхідно виділити і скопіювати наступні: bookmarks.adr, contacts.adr, cookies4.dat, global_history.dat, notes.adr, operaprefs.ini, speeddial.ini, wand.dat. Якщо з яких-небудь причин вони відображаються без розширень, необхідно включити їх відображення. У цьому ж вікні натисніть верхнє меню «Сервис» і викинь пункт «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Вид», зніміть позначку з пункту «Приховувати розширення ...».
5
Поверніться до нещодавно створеного каталогу OperaSave і вставте скопійовані в буфер обміну файли. Тепер потрібно знову відкрити вкладку з opera: about, знайти папку з поштовими повідомленнями і відкрити її. У ній необхідно скопіювати папку mail і вставити її в OperaSave.
6
Резервні копії необхідних вам файлів були створені. На іншому комп'ютері потрібно відкрити вкладку і ввести адресу opera: about. Перегляньте шляху до папок з Оперою і поштою Опери . Відкрийте ці каталоги і скопіюйте в них вміст папки OperaSave, замінюючи колишні файли новими.