Як з'єднати метапол.

Труби з металопластику відповідають усім сучасним вимогам по якості. Незважаючи на те що вони зручні і прості в установці, необхідно врахувати деякі особливості даного виду труб і деякі принципи монтажу.
Вам знадобиться
  • - трубогиб;
  • - фітинги;
  • - ущільнювальні кільця;
  • - круглий напилок;
  • - калибратор;
  • - ножиці по металопластикові.
Інструкція
1
Температура навколишнього середовища, при якій має виконувати монтаж металопластикових труб, повинна бути не нижче 10 градусів тепла.
2
Труби не можна переламувати і сплющувати при монтажі. Якщо все ж це сталося, то виправите трубопровід за допомогою гумового або дерев'яного молотка. Однак зробити це можна тільки одного разу.
3
Слідкуйте, щоб труби не перекручувалися і не відчували горизонтального напруги. Щоб отвору не засмічувалися, закрийте вільні кінці заглушками.
4
Для виконання вигину використовуйте спеціальну пружину, яка охоронить трубу від зламу. Найкраще застосовувати спеціальний інструмент - трубогиб.
5
Відріжте шматок труби необхідної довжини. Використовуйте спеціальні ножиці, оскільки будь-який інший інструмент, що не призначений для різання даного виду труб, може пошкодити захисний шар труби і зробити зріз нерівним. Це, в свою чергу, призведе до проблем із з'єднанням і надалі викличе текти.
6
Для виконання надійного та якісного ущільнення на штуцері фітинга використовуйте кільця ущільнювачів. Щоб не пошкодити їх, розвальцьо трубу калибратором. З'єднуйте трубу з фітінгом за допомогою гайки і затискного хомута.
7
Приступаючи до монтажу, за допомогою заточеного свердла по металу або круглого напилка всередині труби по краях видаліть гострі кромки, щоб вони не пошкодили гумки ущільнювачів. В іншому випадку з'єднання вийде негерметичних.
8
развальцевать за допомогою калібратора кінець труби, надягніть її на штуцер фітинга. Здійсніть щільне вирівнювання щодо його згону, поверніть затискної хомут. Потім поверніть гайку фітинга і починайте закручувати. Робіть це обережно до появи характерного потріскування.
9
Для приєднання металопластикових труб до поверхні, використовуйте спеціальні пристосування - кліпси. Для рівного акуратного кріплення кліпс виконайте розмітку і прикрутіть їх саморізами. Труба легко почуєте кліпси при легкому натисканні на неї.