Як встановити розмір кеша.

Кеш - це спеціально виділена частина місця на жорсткому диску, яка прискорює роботу програми за рахунок збереження вже завантаженої інформації. Найчастіше йдеться про засіб перегляду інтернет-сторінок. Особливе значення цей параметр має для тих, хто захоплюється онлайн-іграми або переглядом відео онлайн. Але врахуйте, що при нестачі вільного місця на диску може зменшуватися загальну швидкодію системи.
Інструкція
1
Запустіть програму, яку ви використовуєте для своєї гри або для перегляду ресурсів інтернет. Найпопулярнішими на сьогодні є Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox і Internet Explorer. Є багато інших, але зазвичай розробники орієнтуються саме на самі використовувані.
2
OperaНажміте кнопку з логотипом Opera лівою кнопкою миші. Виберіть пункт «Налаштування», підміню «Загальні настройки». Активуйте закладку «Розширені» і натисніть напис «Історія» в колонці зліва. В основній частині вікна з'явиться сторінка з настройками, одна з яких так і називається: «Дисковий кеш» і «Кеш у пам'яті». Виберіть потрібні значення з випадаючих списків, потім натисніть кнопку «ОК» у нижній частині і закрийте браузер. Зміни набудуть чинності при наступному запуску програми.
3
Mozilla FirefoxНажміте кнопку «Інструменти» у верхньому рядку, виберіть лівою кнопкою миші пункт «Налаштування», щоб відкрити вікно параметрів. Виберіть закладку «Додаткові» і підміню «Мережа». За замовчуванням використовується автоматичне налаштування розміру кеша. Поставте галочку навпроти напису «Відключити автоматичне керування кешем» і нижче вкажіть бажаний розмір. Після цього збережіть налаштування, натиснувши кнопку ОК у нижній половині вікна. Коли запустіть Firefox наступного разу, кеш буде займати не більше зазначеного вами значення.
4
Internet ExplorerНажміте на клавіатурі кнопку Alt, щоб відкрити меню в Internet Explorer. Виберіть меню «Сервис», підменю «Властивості оглядача». На закладці «Загальні» натисніть напис «Параметри» в розділі «Історія перегляду». У середній частині вікна ви побачите поле, в якому вкажіть потрібний розмір дискового простору, який використовується браузером. Також можете вибрати конкретну папку для цього. Натисніть кнопку ОК, а потім «Застосувати». Так ви збережете зроблені зміни.
5
В Google Chrome відсутня можливість вказати параметри кеша через меню. Але якщо це необхідно, клацніть правою кнопкою по ярлику браузера на робочому столі і виберіть меню «Властивості». Відкриється вікно, в якому знайдіть рядок «Об'єкт». Клацніть по напису і натисніть клавішу End, щоб перейти в кінець рядка. Поставте пробіл і допишіть такий текст: --disk-cache-size = 300000000. Пишеться все без пробілів. Цифри означають розмір кеша в байтах, так що ви можете вказати будь-яке бажане значення. Обов'язково натисніть кнопку «Застосувати» і ОК, щоб параметри збереглися.