Як дізнатися підробку парфумів. Як визначити підроблену туалетну воду.

Парфуми - не той випадок, коли обов'язково необхідно зберігати вірність. Багато жінок мають в своєму арсеналі кілька флакончиків з духами і використовують залежно від різного часу доби, року, ситуацій і настрою свій аромат. Від покупки фальсифікату парфуму не застрахований ніхто. Висока вартість - на жаль, не є гарантією якості. Тому вибирати духи необхідно гранично уважно.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб переконатися в достовірності духів - вимагати у продавця сертифікат якості, а також гігієнічний висновок санітарної служби. Не соромтеся розпитати його про всі дрібниці, які викликали сумнів або зацікавили вас. Не бійтеся бути пильними, адже фальсифікат здатний принести шкоду вашому здоров'ю. Нанесення його на шкіру може спровокувати алергічну реакцію.
2
Вивчіть упаковку духів . На оригіналі поліграфічне оформлення зазвичай завжди на висоті. Якщо написи нечіткі, розмиті - швидше за все, перед вами підробка. Сама упаковка повинна бути міцна і зроблена з щільного картону хорошої якості. Зазвичай вона завжди покривається тонкою, прозорою слюдою, яка сидить на упаковці ідеально, без зайвих згинів і заломів. На коробці не повинно бути ніяких патьоків, плям або потертостей.
3
Перевірте всі написи на коробці - дані про виробника і назва. На підробці може відрізнятися всього лише одна буква в назві, наприклад: Genzo замість Kenzo, при цьому пропорції, шрифт і розміри логотипу оригіналу збережено. Це так звана імітація духів . Її творці чудово розуміють, що пересічний покупець при погляді на упаковку парфуму особливо не запам'ятовує назву, тим більше, якщо воно написано на іноземній мові.
4
Зверніть увагу на напис parfum. На оригіналі ніколи не буде красуватися parfume. Крім цього, на підробці зазвичай написано просто France, тоді, як на оригіналі - Made in France. На упаковці справжніх духів завжди є відомості про дату виготовлення, склад і строк придатності товару.
5
Подивіться на дно упаковки духів . Там в обов'язковому порядку повинен бути присутнім штрих-код, де вказана країна-виробник. Його відсутність, а також розпливчастий вид - зайвий привід задуматися про справжність парфуму. Над штрих-кодом повинен бути вибитий серійний номер. На дні упаковки зазвичай присутній знак зворотності тари - дві стрілочки по колу.
6
Якщо духи вже придбані, більш детально вивчіть сам флакон. Його скло повинне бути якісним, без сколів, бульбашок і нерівностей, при цьому ко дну воно зазвичай значно потовщується. Ніяких наклейок на флаконі оригінальних духів не повинно бути. Інформація про обсяг, назві і виробника не клеїться, а безпосередньо наноситься фарбою на дно флакона. Артикул, вибитий над штрих-кодом, як правило, збігається з шифром на самому флакончику. Пульверизатор у оригіналу прокручуватися не повинен.
Корисна порада
Намагайтеся купувати парфумерну продукцію в перевірених, надійних місцях. Це можуть бути бутики косметики в крупних торгових центрах або фірмові магазини.
У всіх духів є характер і настрій. Вони бувають легкими і важкими, пристрасними і чуттєвими, непередбачуваними і пустотливими. Вони грають і переливаються на шкірі чудесними і чудовими відтінками запахів. Але тільки в тому випадку, якщо вони справжні. Як же розпізнати підробку духів ?
Інструкція
1
Ніс - кращий експертВопрекі думку про те, що при виборі духів потрібно починати з ретельного розглядання целофановою упаковки, спробуйте відразу взяти бика за роги - понюхайте духи. Ніс не підведе, він обов'язково дізнається запах улюблених духів і вловить аромат нових, підходящих саме вам.
2
Де і як покупатьКонечно, купувати духи краще в парфумерних магазинах або солідних відділах універмагів. Тут обов'язково є так звані «понюху» (паперові смужки, просочені парфумами) і відкритий флакон духів або туалетної води для проби. Напевно, ви в курсі того, що при виборі духів більше трьох запахів за один раз нюхати не можна, і що розпізнати підробку духів можна, якщо поставити їх на ніч в холодильник. Якщо вранці вміст флакона помутніє, значить, вас обдурили. Повернути таку підробку простіше в магазин, який дорожить своєю репутацією, ніж в кіоск або інтернет-магазин. Але навіщо поспішати з дорогою покупкою?
3
Нанесіть крапельку вподобаних духів з відкритого флакона на ніжну шкіру внутрішньої частини зап'ястя і ще одну - на одяг і вирушайте геть. Приблизно хвилин через 15, а потім через годину понюхайте свою руку в тому місці, де нанесли духи. Це і буде їх справжній розкрився аромат у поєднанні з індивідуальним запахом вашої шкіри. Якщо духи справжні, ви уловите їх легкий запах і на наступний ранок.
4
Зважившись на покупку, ретельно і скрупульозно розгляньте упаковку і сам флакон. Вони повинні бути бездоганні і відповідати фірмовому стилю виробника. Перевірте штрих-код, прочитайте все, навіть найдрібніші літерки на упаковці. Якщо, наприклад, країна - виробник вказана як просто «France» замість «Made in France» або змінена хоч одна буква у фірмовій назві, ці духи не справжні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T81OZp1gmVE