Як захиститися від змій. едавітие змій Як захищені від них.

Змії водяться не лише в лісі, а й на присадибних ділянках. Важливо запобігти появі таких неприємних сусідів, адже укус змії може бути смертельно небезпечний для людини.
Вам знадобиться
  • - скляні пляшки;
  • - зола;
  • - граблі;
  • - коса.
Інструкція
1
Змії люблять жити на захаращених ділянках і серед чагарників, тому важливо навести порядок на території, прилеглій до будинку. Скосите на ділянці високу траву, приберіть дошки та інше сміття. Компостну яму перенесіть далі від дому. Під час прибирання будьте обережні, ви можете зруйнувати вже наявне зміїне гніздо.
2
Заведіть на ділянці їжаків. Ці колючі тварини не тільки їдять змій , а й відлякують всіх гризунів, які в свою чергу є їжею для плазунів. У дальньому кутку ділянки зробіть подобу будки з гілок і руберойду. Покладіть в неї трохи грибів, яблук і котячого корму - це улюблена їжа їжаків.
3
По периметру ділянки вкопати порожні скляні пляшки, залишаючи шийку зовні. Пляшки повинні бути вкопані під кутом 45 градусів. Вітер, що потрапляє в них, буде створювати гул під землею, що відлякає змій від вашого будинку. З цією ж метою можна увіткнути в землю вітряні вертушки.
4
Змії не переносять запаху гару. Спаліть стару автомобільну покришку на своїй ділянці. Навколо будинку розсипте вугілля або золу. Щоосені спалюйте на ділянці сухе бадилля і листя.
5
Придбайте відлякувач змій . Цей прилад поширює ультразвук, який є дуже чутливим для змій , кротів і гризунів. Прилад є абсолютно безпечним для людини.
6
Для того щоб захиститися від змій , гуляючи по лісі дотримуйтесь заходів безпеки: - одягайте високу гумову або шкіряне взуття; - заправляйте штани в взуття; - уважно дивіться під ноги; - при зустрічі зі змією не намагайтеся її вбити, а просто повільно відійдіть, не повертаючись до неї спиною; - ніколи не дратуйте змій і не ворушити зміїне гніздо.
Корисна порада
Посадіть на своїй ділянці часник і мелісу. Запах цих рослин відлякує змей.Ніть з овечої вовни, натягнута вздовж ділянки, захистить вашу ділянку від змій.