Як відчистити будівельну піну.

Під час ремонтних робіт на одяг, шкіру і навколишні предмети можуть випадково потрапити краплі будівельної піни. При цьому утворюються плями, які дуже важко піддаються видаленню. Спробуйте відчистити будівельну піну спеціальними засобами.
Вам знадобиться
  • Засіб для очищення будівельної піни, очищений бензин, рослинне масло, спрей для заморозки.
Інструкція
1
Відскребіть монтажну піну з поверхні гострим предметом, наприклад лезом канцелярського ножа. Дійте обережно, щоб випадково не зіпсувати матеріал.
2
Скористайтеся спеціальним засобом для очищення будівельної піни. Його можна купити в господарському або будівельному магазині. Перед застосуванням перевірте стійкість, що очищається. Для цього нанесіть кілька крапель очищувача на непомітний ділянку предмета і почекайте 5-10 хвилин. Якщо на протязі цього періоду нічого не сталося, сміливо продовжуйте процедуру.
3
Струсніть ємність з очищувачем. Потім нанесіть засіб на будівельну піну , намагаючись не потрапляти на матеріал. Залиште на 20-30 хвилин. Після закінчення цього часу видаліть розм'якшити піну паперовою серветкою або ганчір'ям. Якщо забруднення не вдалося відчистити з першого разу, повторіть дії. Коли закінчите, протріть оброблювану поверхню чистою вологою ганчірочкою.
4
Видаліть монтажну піну з рук паперовою серветкою. Потім нанесіть на плями рослинне масло або жирний крем. Залиште на якийсь час і спробуйте відтерти. Якщо зробити це не вдається, приготуйте гарячий мильний розчин. Опустіть руки в рідину і потримайте 10-15 хвилин. Після акуратно відчистите піну щіткою і обполосніть шкіру чистою водою.
5
Відчистите монтажну піну з одягу таким чином. Покладіть зіпсовану річ в поліетиленовий пакет і помістіть в морозильну камеру. Зачекайте 1 годину. Потім дістаньте одяг і акуратно видаліть будівельну піну ножем або іншим гострим предметом. Змочіть ватяний диск в очищеному бензині і обробіть слід від плями. Розчинник поступово очистить тканину. Прополощіть одяг у проточній воді і виперіть як звичайно. Якщо у вас немає можливості покласти річ в холодильник, скористайтеся спреєм для заморозки.