Як підключати духова шафа Zanussi. Як підключити плиту zanussi відео.

Установку і підключення духового шафи Zanussi краще довірити професіоналам. По-перше, при неправильному підключенні техніка може вийти з ладу і навіть привести до сумних наслідків. По-друге, компанія Zanussi може відмовитися від своїх зобов'язань гарантійного ремонту та обслуговування у разі самостійного підключення техніки її виробництва. Якщо вас не лякають такі труднощі, і ви точно вирішили підключити духовий шафа Zanussi самостійно, то дотримуйтесь інструкції по установці.
Вам знадобиться
  • - інструкція з встановлення та підключення духової шафи Zanussi;
  • - будівельний рівень;
  • - двополюсний перемикач;
  • - викрутка потрібного діаметра;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Спочатку ви повинні встановити духовий шафа Zanussi на те місце, де він буде експлуатуватися. Якщо місце для духовки більше за розміром, ніж сам шафа, встановлюйте його, використовуючи будівельний рівень.
2
Щоб зафіксувати духовий шафа в ніші кухні шурупами, що додаються в комплекті, потрібно відкрити його дверцята. Отвори для кріплення знаходяться всередині духовки. Рекомендується використовувати тільки фірмові кріплення Zanussi, бо вони розраховані на температурні умови експлуатації духового шафи .
3
Після того як ви надійно вбудували духовий шафа Zanussi і переконалися в тому, що змінювати його положення не будете, можна підключати його до електромережі. Перед цим переконаєтеся, що проводка і розетка витримають потужність пристрою, а також перевірте заземлення. Підключати духовий шафа Zanussi потрібно через двополюсний перемикач, тому що навантаження на мережу при працюючій духовці буде велика.
4
Після підключення духового шафи Zanussi і перевірки його працездатності можна встановити листи та решітки всередину духовки. Перед першим використанням шафи потрібно його добре прогріти. Перший час експлуатації духовки з неї може йти специфічний запах, який потім зникне.
Зверніть увагу
Скористайтеся послугами сертифікованих фахівців для підключення духової шафи.
Корисна порада
1. Перед підключенням духової шафи до електричної мережі переконайтеся, що в області підключення виявилася розлита вода і немає конденсату. Руки теж повинні бути сухими, можна одягнути гумові перчаткі.2. Електрокабель духової шафи Zanussi не повинен стикатися з поверхнею духовки, яка буде нагріватися. Вбудовувати духова шафа Zanussi потрібно так, щоб мати вільний доступ до розетки живлення. Тоді в аварійному випадку ви зможете швидко відключити духовку від електрики.