Як відкрити замок ригеля. ригель замку.

Втрата ключа від ригельного замку не стане проблемою, якщо у вас є струна або товста волосінь, викрутка. Замок можна відкрити навіть без відмички, ригельні запори не відрізняються великою надійністю від злому. Волосінню або зігнутою у вигляді петлі струною потрібно підчепити ригель і потягнути на себе. За допомогою викрутки, вставленої між дверима і косяком, можна створити оптимальне напруга, яка не дозволить ригелям знову закритися.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - струна;
  • - волосінь;
  • - олівець;
  • - молоток.
Інструкція
1
Відкрити замок ригеля без рідного ключа реально, при цьому не доведеться викликати слюсаря і вдаватися до кардинальних заходів - лому або болгарці. Пристрій замка ригельного типу найпростіше, вони складаються з ригелів - одного або декількох. Тому, відкриваючи замок без ключа, необхідно спробувати «зловити» замикаючий ригель. Для початку слід «віджати» двері за допомогою викрутки, її потрібно вставити в щілину між дверним полотном і косяком, тоді вже відкритий ригель не повернеться на місце через напруги.
2
З волосіні або струни, наприклад, гітарної, потрібно сформувати петлю. Зручно відкривати ригельні замки, якщо у них є ручки з обох сторін. Петлю потрібно просунути в замкову щілину, обернути її навколо ручки і потягнути на себе, імітуючи рух ригельного ключа.
3
Ригельні замки, незалежно від кількості замикаючих елементів, мають схожу конструкцію, тому їх так легко відкривати без ключів. Проте за допомогою волосіні або струни можна розправитися тільки з протилежним ригельним запірним пристроєм. Якщо конструкція пряма, варто використовувати олівець або паличку з м'яких порід деревини. Спочатку олівчик потрібно акуратно вставити в свердловину, тобто, використовувати його замість ключа.
4
За олівця потрібно постукати молотком, щоб він точно увійшов в паз. Ідеально, якщо паличка або олівець зроблені з м'яких порід деревини - липи, горіха і інших, тоді зубчики ригелів точно віддрукуються в матеріалі і замок відкриється сам собою. Запірний пристрій зробить потрібні канавки на дереві. Якщо деревина тверда, можна попередньо розмочити олівець або паличку у воді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6dSAm_gyzsQ
Зверніть увагу
Відкриваючи замок, не прикладайте зайвих зусиль. Толку від цього буде мало, а ось пошкодити запірний пристрій можна буде легко. Якщо вже один з ригелів зламався, простіше буде збити замок, використовуючи лом, монтировку. Болти, якими кріпиться замок, розташовані на зовнішній стороні? Відмінно, тоді можна відкрутити їх і зняти замок.