Як відремонтувати пральну машину Indesit. Як розібрати пральну машину автомат Індезіт.

Пральні машини марки Indesit, як правило, надійні і рідко виходять з ладу при дотриманні правил експлуатації. Якщо ж така неприємність все-таки спіткала ваш побутовий прилад, не поспішайте звертатися в ремонтну майстерню. Деякі з простих і поширених несправностей пральної машини ви зможете усунути своїми силами.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - набір гайкових ключів;
  • - тестер.
Інструкція
1
Використовуйте для визначення типу несправності пральної машини Indesit вбудовану систему самодіагностики. При явному відмову механізмів і агрегатів на рідкокристалічному дисплеї висвітиться код помилки. Випишіть код на аркуш паперу і звіртеся з технічним керівництвом, прикладеним до побутового приладу. Визначивши тип несправності, виконайте дії, рекомендовані для її усунення.
2
Якщо пральна машина не гріє воду, перевірте працездатність трубчастого електронагрівача (Тена). Зніміть задню кришку і відшукайте фланець Тена. Відкрутіть на фланці гайку до кінця різьби і натисніть на неї, щоб гайка пішла до упора у фланець.
3
Отсоедините нагрівальний елемент від пральної машини і перевірте його тестером. У разі несправності нагрівача замініть його на новий, точно підібравши його по потужності і типу. Якщо нагрівач справний, можливо, буде потрібно більш кваліфікована діагностика і подальша заміна термостата або контактів реле. Зверніться в майстерню по ремонту побутової техніки.
4
Іноді після початку виконання програми прання барабан машини не обертається. Вимкніть машину і перевірте вільний хід барабана, послідовно переміщаючи його в різних напрямках. При відсутності сторонніх шумів перевірте натяг ременя.
5
Зніміть задню стінку пральної машини. Огляньте місце кріплення ременя і переконайтеся, що він цілий і добре натягнутий. Перевірте, чи добре обертається шків двигуна. При обриві ременя замініть його на новий. Якщо причина несправності не встановлена, зверніться за допомогою до професіоналів.
6
Якщо пральна машина не набирає воду або робить це занадто повільно, перевірте для початку, чи відкритий до кінця вентиль, через який вода подається до машини. Відверніть вентиль повністю і знову перевірте машину в роботі.
7
Додатково відкрутіть шланг подачі води, який підходить до машини ззаду. Вийміть сітчастий фільтр і промийте його в разі забруднення. Якщо вжиті заходи не привели до результату, причина може полягати в несправності реле рівня води. Не володіючи кваліфікацією, не намагайтеся зробити заміну реле самостійно, зверніться в сервісний центр Indesit.
При самостійному ремонті пральних автоматичних машин слід пам'ятати, що порядок їх розбирання залежить від марки і моделі агрегату. Для визначення послідовності дій необхідно взяти за зразок якусь конкретну пральну машину. Наприклад, машину з вертикальним завантаженням білизни.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка;
  • - пассатижи;
  • - гайковий ключ
Інструкція
1
Відверніть чотири кріпильних болта, розташованих на задній панелі машини і демонтуйте бічні стінки.
2
Встановіть ручки регулювання температури і перемикання режимів у вихідне положення. Відкрутіть фіксуючий болт на панелі управління. Акуратно притисніть засувки декоративної кришки передньої панелі, використовуючи плоску викрутку. Підніміть і демонтуйте кришку.
3
Відкрутіть два болти, розташованих з боків фасадної панелі. Стисніть за допомогою пассатижей і утопите засувку, до якої прикріплений джгут кабелів. Розтисніть фіксуючі засувки за допомогою плоскої викрутки і демонтуйте передню панель пральної машини.
4
Натисніть на пластикові фіксатори дозатора миючих засобів і витягніть його з машини.
5
Зігніть ущільнювальну гуму, відкрутіть болти кріплення кришки бака і демонтуйте її. Зніміть кільцеву пружину за допомогою плоскої викрутки і витягніть ущільнювач. Дістаньте заглушки шарнірів дверцят, використовуючи шлицевую викрутку. Демонтуйте дверцята.
6
Вийміть шнур тяги з гнізда, відкрутіть чотири болта кріплення кришки бака. Натисніть на засувки, розташовані на задній панелі машини, і трохи підніміть кришку. Вийміть 2 трубки, що знаходяться з правого боку і відкиньте кришку бака.
7
Відкрутіть кріпильні болти верхній частині бака, а також гвинти на лівій крестовой опорі.
8
Зніміть клиновидний ремінь зі шківа. Відкрутіть фіксуючий болт і витягніть шків барабана.
9
Відкрутіть верхні болти правої хрестовини. Підніміть верхню частину бака за допомогою шліцьовій викрутки. Повторіть процедуру з лівого сторони.Демонтіруйте верхню частину бака.
10
Відкрутіть болти підсилювальної планки, звертаючи увагу на їх маркування. Римські цифри вказують на порядок загвинчування болтів. Отвинтите кріпильні болти з боків і під планкою несучої хрестовини з двох сторін пральної машини. Демонтуйте несучі хрестовини.
11
Вийміть ущільнювач з гнізда. Натисніть на пластикові фіксатори, розташовані по баках бака і витягніть барабан.
12
Вийміть фільтри. Демонтуйте кришку гидростата за допомогою шліцьовій викрутки. Зніміть клеми з Тена і відкрутите фіксуючий гвинт за допомогою гайкового ключа. Дістаньте нагрівальний елемент.
13
Зніміть роз'єми електродвигуна, відкрутіть гвинти кріплення до шасі і витягніть електромотор.
14
Отсоедините електричні клеми зливного насоса, відверніть болти кріплення і дістаньте насос.
15
Зніміть клапан затоки води, знявши його клеми і захисну кишку.Ваша пральна машина повністю розібрана.