Як зробити фото із символів.

Напрям в графічному дизайні, згодом назване ASCII art, почало виділятися ще в середині дев'ятнадцятого століття. Його концепція полягає в створенні зображень з символів . ASCII art поширився завдяки появі друкарських машинок і якийсь час вважався мистецтвом. Сьогодні ж за допомогою комп'ютерних програм зробити фото з символів може кожен.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Завантажте файл, який представляє собою фото графию, в графічний редактор GIMP. Для цього використовуйте клавіатурний акселератор Ctrl + O або виберіть у меню пункти «Файл» і «Відкрити ...». У списку «Місця» з'явився діалогу «Відкрити зображення» виділіть носій інформації. Здійсніть перехід в потрібний каталог. Виділіть файл зображення. Натисніть кнопку «Відкрити». Дистрибутив GIMP можна безкоштовно завантажити з сайту gimp.org.
2
Відредагуйте зображення в GIMP. Здійсніть його кадрування, видаливши непотрібні фрагменти. Залийте фонові області білим кольором. Для цього встановіть відповідний колір заднього плану, скористайтеся інструментами виділення («Розумні ножиці», «Виділення суміжний областей», «Виділення за кольором», і т.д.) для позначення областей фону, виберіть в меню «Правка» пункт «Очистити» або натисніть Del. Наведіть зображення до відтінків сірого кольору. Послідовно виберіть у меню «Інструменти», «Колір», «Знебарвлення». У діалозі вкажіть необхідні параметри і натисніть OK. При необхідності зміните фізичне дозвіл зображення, вибравши в меню пункти «Зображення» і «Розмір зображення».
3
Збережіть відредаговане фото. Натисніть Ctrl + Shift + S або виберіть у меню пункти «Файл» і «Зберегти як ...». Вкажіть директорію і ім'я файлу. Натисніть «Зберегти».
4
Завантажте та почніть використовувати безкоштовну програму ASCII Generator. Відкрийте в браузері адресу sourceforge.net/projects/ascgen2/. Натисніть кнопку Download. Дочекайтеся початку процесу завантаження файлу. Збережіть його на жорсткий диск. Витягніть з отриманого архіву файл ascgen2.exe і запустіть.
5
Відкрийте фото в ASCII Generator. Натисніть Ctrl + I чи виберіть у меню пункти File і Load Image. У діалозі вкажіть файл, збережений на третьому кроці. Натисніть кнопку «Відкрити ...».
6
Задайте параметри роботи ASCII Generator для того, щоб зробити фото з символів максимально відповідним під ваші потреби. В поля Size на верхній панелі інструментів введіть відповідні значення кількостей символів результуючого зображення по горизонталі і вертикалі. У випадаючому списку Characters виберіть символьний набір, використовуваний для генерування. Натисніть кнопку Font і виберіть відповідний шрифт. Бажано, щоб він був моноширінним.
7
Збережіть фото з символів . Натисніть Ctrl + S або виберіть в пункт Save As. в розділі File головного меню. У діалозі клікніть по кнопці Text, якщо необхідно зберегти результат у вигляді тексту. Клікніть Image, якщо потрібно створити графічний файл з фото, що складається з символів . Натисніть кнопку OK. Вкажіть цільову директорію і ім'я результуючого файлу. Натисніть «Зберегти».