Як закрити діру в баку. Як можна закрити дірку в мідній бензинової трубці.

Поширена проблема старих автомобілів - тріщина або дірка в бензо баку . Не звертати увагу на цей дефект непросто дорого, оскільки бензин буде протікати, але небезпечно. Закласти діру в баку можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - господарське мило;
  • - холодне зварювання;
  • - ацетон;
  • - склотканина;
  • - епоксидний клей;
  • - паяльник;
  • - припій, олово, паяльна кислота;
  • - зварювальний апарат та електроди.
Інструкція
1
Невелике точкове отвір в баку закладіть за допомогою господарського мила. Просто натріть їм поверхню в районі дірки.
2
Спробуйте заклеїти діру в бензо баку холодної зварюванням. Для цього зупиніть текти бензину. Якщо немає можливості зняти бак, натріть щілину господарським милом - текти тимчасово зупиниться. Розчинником акуратно зніміть надлишки (але не всі мило) і знежирте поверхню. За допомогою наждачного шкурки натріть поверхню навколо дірки, щоб поліпшити зчеплення. Потім візьміть холодну зварювання (краще рідку) і заліпити тріщину так, щоб захопити краю на 2-3 см.
3
Щоб поліпшити ізоляцію бака, проклейте його склотканиною, змоченою в епоксидному клеї. Після того, як холодне зварювання підсохне (через 10-15 хвилин), візьміть поліетиленовий пакет, на нього покладіть шматок склотканини потрібного розміру і непотрібною ламінованої або пластиковою карткою рівномірно нанесіть епоксидний клей. Потім прикладіть пакет до діри в бензо баку і акуратно розмажте (другий шар пакету буде вільно рухатися) і розправте. Через пакет видно, де тканина просочена клеєм, а де ні. Таким чином наклейте не менше 3-4 шарів тканини.
4
Великий отвір спробуйте запаяти. Для цього максимально злийте бензин і забезпечте припинення течі. Зачистіть місце навколо отвору наждачним папером, знежирте. Потім залудити оловом. Підходить за розміром пластину жерсті також зачистите наждаком і залудити. Прикладіть до продірявився місця і припаяйте, нагрівання паяльником. Припаяну до бака пластину додатково рясно залудити оловом.
5
Щоб бути повністю впевненим у своєму бензо баку , заваріть його. Спочатку треба повністю вигнати пари бензину з бака, для цього одягніть його на вихлопну трубу і Прогазуйте. Візьміть зварювальний апарат і заваріть діру.