Як визначити закриті порти. Як дізнатися чи відкриті у мене порти.

Будь-яка програма, яка використовує локальну мережу або інтернет, робить це через якийсь порт. Порт - це логічний системний адреса, ділянка пам'яті, через який відбувається обмін даними. Закритими називаються ті порти , з якими не вдається створити з'єднання. Причина може бути в налаштуваннях брендмауера вашого комп'ютера або на сервері у провайдера. Зазвичай про це абоненти можуть дізнатися у свого оператора, або за допомогою додаткових програм.
Інструкція
1
Запустіть програму, яка буде сервером для даних. Інакше кажучи, щоб перевірити доступність або відкритість порту, потрібна програма, з якою будуть з'єднуватися клієнти з мережі. Наприклад, ви хочете пограти в мережеву гру. Значить, вам потрібно створити сервер цієї гри на вашому ПК, до якого будуть підключатися інші гравці. Те ж стосується інших програм, розрахованих на роботу в мережі.
2
Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте меню «Виконати». У рядку команд введіть cmd, так ви відкриєте системну консоль Windows. У чорному вікні наберіть netstat -b - це запустить перевірку відкритих в даний момент і використовуваних портів з назвою процесів. Ви побачите список у вигляді колонок із заголовками: Ім'я, Локальний адреса, Зовнішній адреса, Стан. Ім'я означає назву протоколу зв'язку, TCP або UDP. Також в цій графі пишеться ім'я процесу, який пов'язаний з цим з'єднанням.
3
Локальний адреса - це ваш комп'ютер і номер порту на ньому. Зовнішній адреса вказує на комп'ютер, з яким встановлено поточне з'єднання. У стовпці «Стан» може перебувати запис Established - це означає, що порт успішно відкритий і зв'язок встановлено. Повідомлення Closed, Close_wait означають, що обмін пакетами успішно завершений. Всі інші порти в даний момент неактивні і закриті, тобто не справляють ніякого обміну даними.
4
Врахуйте, що перевірка утилітою netstat стосується тільки вашого комп'ютера і не відноситься до серверів провайдера послуг інтернет. Це означає, що ви не зможете таким способом з'ясувати заблоковані порти . Більшість компаній забороняють користуватися програмами для прослуховування або сканування портів. Однак, знаючи точний номер і бажаючи визначити закритий порт або відкритий, можна скористатися онлайн-сервісами перевірки.
5
Запустіть будь-який браузер і перейдіть на сторінку http://www.whatsmyip.org/port-scanner/або http://portscan.ru. Введіть у вікно інструменту перевірки цікавить вас номер і натисніть кнопку Enter або «Перевірити». Через декілька секунд ви отримаєте відповідь про доступність або недоступність порту.