Як створити посилання на робочому столі. Як створити робочий стіл.

У деяких випадках для часто використовуваних сайтів зручно створити посилання на робочому столі - простий ярлик, клацанням по якому можна відкрити потрібну сторінку. Хоча сучасні браузери мають вбудовані засоби, такі як «Вибране» або сторінка швидкого доступу, якщо у вас один-два найбільш використовуваних сайту, то простіше запускати їх з десктопа.
Інструкція
1
Запустіть будь-яку програму для перегляду інтернет-сторінок: Opera, Firefox або Chrome - не має значення. Відкрийте сторінку, для якої ви хочете зробити посилання на робочому столі . Клацніть по рядку адреси та виділіть весь вміст, а потім натисніть праву кнопку миші. Відкриється меню, що випадає, з якого виберіть рядок «Копіювати». Так ви збережете адресу потрібної вам сторінки в буфері обміну.
2
Закрийте або скрутіть браузер. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі , щоб з'явилося контекстне меню. Виберіть пункт «Створити» і натисніть підміню «Ярлик». Відкриється вікно створення посилання, на першій сторінці якого клацніть правою кнопкою під написом «Вкажіть розташування об'єкта» і виберіть рядок «Вставити». З'явиться адресу сайту, який ви зберегли раніше в буфері обміну. Натисніть кнопку «Далі» у нижній правій частині, щоб перейти до наступної сторінки створення посилання.
3
Наберіть назву для нового ярлика в полі під написом «Введіть ім'я». Це може бути будь-яке поєднання букв або цифр, не можна використовувати тільки спеціальні символи, наприклад «зірочка» або «грати». Натисніть кнопку «Готово» і на вашому робочому столі з'явиться новий значок.
4
Натисніть двічі лівою кнопкою миші на створеному ярлику, щоб перевірити, чи все працює як треба. Залишається виділити цей значок особливим чином, тобто вибрати йому картинку, щоб було легше знаходити. Натисніть правою кнопкою і виберіть команду «Властивості». Клацніть лівою кнопкою миші по напису «Змінити значок» і виберіть відповідне зображення. Потім натисніть кнопку ОК, щоб зберегти зміни та закрити вікно властивостей.
5
Ще один спосіб створити посилання на робочому столі - це перетягнути значок сайту з папки «Вибране». Відкрийте меню «Вибране» в браузері і затисніть ліву кнопку миші на тому сайті, для якого потрібно створити ярлик. Не відпускаючи кнопку, перетягніть значок на вільне місце робочого столу, а потім відпустіть. Далі налаштуйте зовнішній вигляд іконки, якщо це необхідно.