Як зменшити анімовану картинку.

Порядок зменшення анимированной картинки в редакторі Adobe Photoshop такий же, як і у решти видів зображень. Єдине обмеження - ця картинка має бути в форматі GIF.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і завантажте в нього потрібну анімовану картинку (пам'ятаєте, вона повинна мати формат GIF). Для цього натисніть пункт меню File> Open (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». Анімаційна картинка з'явиться в робочій області програми.
2
Викличте меню налаштувань розміру зображення. Зробити це можна двома способами. Перший - натисніть пункт головного меню Image> Image Size. Другий - клікніть гарячі клавіші Alt + Ctrl + I.
3
В полях Width і Height введіть необхідні значення, відштовхуючись від уже наявних. Праворуч від цих полів перебувають випадають меню, в яких можна поміняти одиницю виміру: пікселі або відсотки.
4
Зверніть увагу на пункт Constrain Proportions, який знаходиться в нижній частині вікна. Якщо поставити поряд з ним галочку, то анімаційна картинка збереже свої пропорції при зміні. Також має сенс поставити галочку біля пункту Resample Image, а потім вибрати в спадному меню Bicubic Sharper (best for reduction). Це дозволить зробити підсумкову картинку чіткішою. Щоб зміни вступили в силу, натисніть ОК.
5
Якщо результат вас не влаштував, повторіть описаний вище порядок дій. Щоб зберегти результат, натисніть пункт меню File> Save For Web & Devices (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + Alt + S), а в наступному вікні відразу натисніть Save. З'явиться ще одне вікно, виберіть у ньому шлях для збереження файлу, за бажанням поміняйте йому назву і натисніть «Зберегти».
Корисна порада
Якщо ви у чомусь помилилися, не обов'язково виходити з програми і завантажувати її заново. Щоб повернутися на крок назад, використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Z, а щоб знову пройти на крок вперед - Ctrl + Shift + Z. Для того щоб повернутися на більш ніж один крок назад, використовуйте панель History (пункт головного меню Window> History).