Як вставити пробіл в html.

Вставка пробілу в html необхідна для коректного відображення тексту на веб-сторінці відповідно до задуманими автором ефектами. Залежно від складності завдання можна використовувати як звичайні нерозривні прогалини, так і управляти кількістю прогалин за допомогою css-властивостей.
Вам знадобиться
  • - html-редактор
Інструкція
1
Якщо вам потрібно вставити один звичайний пробіл між словами (виходить при натисканні клавіші Space), не потрібно виконувати ніяких спеціальних дій - будь-яку кількість йдуть підряд звичайних прогалин в html-коді буде виглядати на веб-сторінці як один.
2
Для збереження точної кількості пробілів між словами замініть кожен звичайний пробіл символами (без лапок) - це код нерозривного пробілу в html. Наприклад: «Між кожним словом два пробілу ». Нерозривний пробіл вставляється між двома словами і для того, щоб вони не поділялися при перенесенні на інший рядок. Для автоматичної розстановки нерозривних пробілів в тексті зручно використовувати відомий інструмент Артемія Лебедєва - «Типограф» (http://www.artlebedev.ru/tools/typograf/).
3
Ще один спосіб вставити задумане кількість прогалин в html між словами: укладіть потрібну частину тексту в теги і. Тоді слова будуть відображатися моноширінним шрифтом, але все звичайні пропуски між словами при відображенні на веб-сторінці збережуться. Зверніть увагу, у тега є особливості: всередині нього не допускається використання деяких інших тегів: та ,,,, .
4
Складніший метод управління обробкою прогалин: використовуйте css-властивість white-space із значенням pre або pre-wrap (без переносу рядків усередині елемента і з переносом рядків відповідно). Вкажіть це властивість в описі стилю сторінки або окремо взятого елемента html-верстки. При використанні цього методу шрифт не змінюється на моноширинний, а кількість пропусків між словами зберігається. Приклад: Як вставити пробіл в html-код? Або: .free_spaces {white-space: pre-wrap;} ... Як вставити пробіл в html-код?
Зверніть увагу
Властивість pre-wrap підтримується не всіма версіями браузерів.