Як з'єднати розбитий файл. Як з'єднати part файли в 1.

Завантаження великих файлів ігор, музичних творів або фільмів часто увазі виконання попередньої операції ділення їх на кілька частин для зручності передачі. Після здійснення завантаження користувачеві необхідно знову з'єднати "розбиті" файли для можливості їх використання.
Вам знадобиться
  • - WinRAR;
  • - Total Commander.
Інструкція
1
Створіть у будь-якій зручній директорії окрему папку з довільним ім'ям і перемістить в неї всі завантажені частини розбитого файлу.
2
Розкрийте створену папку і визначте тип збережених частин по їх розширенню: - .part означає, що файл був розбитий за допомогою програми WinRAR; - .ціфровое_расшіреніе і наявність додаткового файлу * .crc, необхідного для перевірки цілісності архіву при його складанні увазі використання додатка Total Commander.
3
Викличте контекстне меню першої частини розбитого файлу з ім'ям part1 (для WinRAR) кліком правої кнопки миші і перейдіть в підменю програми WinRAR.
4
Вкажіть команду «Витягнути в поточну папку» і визначте швидкість процесу в діалоговому вікні вилучення.
5
Дочекайтеся завершення процесу складання необхідного файлу і виконайте потрібні операції з ним (для WinRAR).
6
Зберіть всі завантажені частини розбитого файлу в одну папку і викличте головне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури складання обраного файлу за допомогою програми Total Commander.
7
Перейдіть в пункт «Усі програми» і запустіть додаток.
8
Знайдіть першу частину розбитого файлу з розширенням .001 і виділіть її.
9
Розгорніть меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми Total Commander і перейдіть в пункт «Зібрати файли».
10
Вкажіть повний шлях до визначеної раніше першої частини підлягає збірці файлу в діалоговому вікні «Збірка» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
11
Проконтролюйте швидкість процесу вилучення в новому діалоговому вікні і дочекайтеся закінчення процедури складання.
12
Підтвердіть готовність використовувати зібраний файл натисканням кнопки OK у заключному діалоговому вікні програми Total Commander і виконайте необхідні операції зі новоствореним файлом.
Для передачі через інтернет або записи на носії інформації обмеженого обсягу часто застосовують розбиття великих файлів на частини. Як правило, дану операцію здійснюють спеціальними утилітами або файловими менеджерами, що мають подібну функцію. Збірка файлу з частин за допомогою того ж кошти не становить проблем. Але що робити, якщо потрібної утиліти ні? Як об'єднати частини файлу вручну?
Вам знадобиться
  • - права на читання вихідних файлів;
  • - вільне місце на диску для формування результуючого файлу;
  • - права на запис в цільову директорію.
Інструкція
1
Об'єднайте частини файлу за допомогою функції дописування вмісту файлового менеджера. Використовуйте програму файловий менеджер, яка надає опцію додавання одного файлу до кінця іншого при спробі його перезапису. Однією з таких програм є Total Commander.В однієї з панелей файлового менеджера відкрийте каталог, в який буде поміщений результуючий файл. Скопіюйте в нього першу з поєднуваних частин файлу . Перейменуйте її, задавши ім'я результуючого файлу . Скопіюйте це ім'я в буфер обміну або запам'ятайте його.У іншій панелі файлового менеджера відкрийте каталог з другої з поєднуваних частин файлу . Почніть процес копіювання другій частині файлу в каталог з перейменованої першою частиною. Файловий менеджер відобразить діалог підтвердження з текстовим полем, в якому міститься повний шлях та ім'я файлу призначення. Замініть частину шляху, відповідну імені файлу на вміст буфера обміну або вручну введіть ім'я результуючого файлу . Натисніть кнопку OK.Поскольку цільовий файл вже існує, буде виданий запит на тип здійснюваної операції. Виберіть «Дописати». Послідовно виконайте аналогічну операцію по відношенню до всіх інших частинах файлу .
2
Об'єднайте частини файлу за допомогою функції збірки Total Commander. Помістіть всі об'єднуються частини в один каталог. Перейменуйте їх, давши файлу м однакове ім'я та цифрові розширення виду 001, 002, 003, і т.д. Послідовність номерів розширень визначатиме порядок проходження частин в результуючому файлі. Відкрийте в одній панелі Total Commander каталог з підготовленими файлу ми частин, а в іншій - каталог, в який буде виконано складання. Виділіть першу з частин файлу (ту, що має розширення 001). Виберіть у головному меню Total Commander пункти «Файл» і «Зібрати файл ...». У діалозі натисніть кнопку OK. Дочекайтеся закінчення процесу об'єднання частин.
3
З'єднайте частини файлу з використанням команди copy з командного рядка. Запустіть командний процесор cmd. Для цього клікніть по кнопці «Пуск» на панелі задач на робочому столі. В меню оберіть пункт «Виконати». Відобразитися діалог «Запуск програми». У текстовому полі цього діалогу введіть cmd. Натисніть кнопку OK.В вікні консолі введіть команду види: copy/B file1 + file2 + ... + fileN result_fileгде file1, file2, fileN - рядки, що представляють собою абсолютні або відносні шляхи з іменами файлів частин, result_file - ім'я файлу результату, ключ/B вказує на необхідність злиття файлів у бінарному режимі. Натисніть кнопку Enter. Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.