Як вибрати натуральну шкіру.

Найчастіше питання про те, як вибрати натуральну шкіру , виникає в магазині при купівлі відповідних речей. Іноді продавці, намагаючись підвищити виручку, без сорому розповідають про те, що їхні вироби виконані виключно з натуральних матеріалів. Щоб не розгубитися у всьому цьому різноманітті, потрібно знати всього лише кілька секретів.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - запальничка або сірники.
Інструкція
1
Огляньте зріз шкіри в тих місцях, де він видно. На куртках і сумках це внутрішні шви, з взуттям дещо складніше. Тут шви можна знайти у верхній частині черевика або чобота, а також в районі устілки. Шкіра тваринного походження на зрізі має волокнисту структуру, на відміну від дерматину, з якого можуть стирчати нитки або частини тканинної основи.
2
Прикладіть руку до шкіри: якщо вона натуральна, то на долоні залишиться відчуття тепла. Штучна шкіра не зберігає і не передає тепло. Цей тест найпростіший і дозволяє визначити ступінь натуральності матеріалу без будь-яких особливих процедур.
3
Крапніть на річ трохи рідини: вироби з натуральної шкіри моментально її вберуть і зреагують на воду потемнінням тієї ділянки, на який вона потрапила. За штучній шкірі рідина просто стече вниз, не вбираючись і не змінюючи її кольору.
4
Штучна шкіра при розтягуванні не поспішає відновити свою колишню форму, на що варто звернути увагу. Найкраще подібна властивість шкіри можна перевірити на взуття: зігнувши носок, поспостерігайте, як швидко відновиться його форма. Якщо на взутті залишається залом, то вона зшита зі штучної шкіри.
Зверніть увагу
Є думка, що натуральна шкіра пахне зовсім інакше, ніж чим штучна. Однак покладатися на даний показник не варто, так як сучасний рівень розвитку хімії дозволяє надати будь-який запах виробу з різних матеріалів. В ідеалі тваринна шкіра не повинна зберігати в своєму запаху ні краплі хімії.
Корисна порада
Існує радикальний спосіб перевірки шкіри на натуральність, але врядли він буде схвалений продавцем. Для цього необхідно піднести сірник або запальничку до виробу, якщо воно виконано з натуральної шкіри, то короткочасний контакт з вогнем не завдасть їй шкоди. У тому випадку, коли виріб виконано з дерматину, то воно моментально розплавиться.