Як змінити колір чату. Як поміняти колір в чаті.

У грі Counter Strike є можливість вести розмови через чат, інтерфейс якого можна змінити. Це відноситься також і до інших елементів гри.
Вам знадобиться
  • - таблиця колірних кодів.
Інструкція
1
Відкрийте гру Counter Strike. Зверніть увагу, що запускати її потрібно в консольному режимі, оскільки в іншому випадку вам нікуди буде вводити коди для управління. В грі натисніть клавішу "~" і введіть код con_color, після чого пропишіть код кольору , відповідний тому, в якому б ви хотіли бачити оформлення чату гри. Натисніть клавішу Enter.
2
Якщо ви хочете зробити колір чату в Counter Strike білого кольору , введіть код 255,255,255; чорного - 0,0,17; червоного - 221,0,0; синього - 0,0,255; зеленого - 0,255,0; бузкового - 153,0,255; оранжевого - 255,153,153; рожевого - 255,0,255; блакитного - 102,255,255; сірого - 153,153,153. Для того щоб дізнатися коди інших квітів, скористайтеся спеціальною таблицею, яку легко знайти в інтернеті (див. Малюнок до кроку).
3
Якщо ви хочете змінити колір прицілу, скористайтеся введенням в консоль коду cl_crosshair_color, після чого також пропишіть колір за своїм бажанням і натисніть клавішу Enter. Також ви можете налаштувати і інші елементи гри за допомогою консолі введення чит-кодів. Для цього лише необхідно знати, які з них відповідають за потрібні зміни.
4
Зверніть увагу на програми для зміни інтерфейсу гри Counter Strike - багато з них містять в собі шкідливий код, який при запуску установки не найкращому чином вплине на роботу операційної системи. Тому намагайтеся користуватися тільки чит-кодами, які можуть торкатися лише безпосередньо ігровий процес.
5
Якщо ж ви користуєтеся різними модами і патчами, скачуйте їх з надійних ресурсів і віддавайте переваги тим файлам, які вже мають позитивну оцінку інших користувачів. Викачані архіви в обов'язковому порядку перевіряйте на віруси, перед їх використанням робіть резервні копії файлів ігор на диску.
Корисна порада
Не змінюйте настройки програми за замовчуванням без особливої необхідності.