Як додати категорію.

Категорії і розділи в системі управління Joomla призначені для того, щоб зібрати по групах всі ваші матеріали. Це зроблено таким чином: розділ становить одна або декілька категорій, в якій розміщуються матеріали сайту. Кожен з них може перебувати тільки в одній категорії.
Вам знадобиться
  • - навички роботи c Joomla.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в панелі управління Joomla, щоб створити категорію . Перейдіть в меню «Вміст», виберіть пункт «Розділи». Клацніть по кнопці «Новий». У вікні, впишіть назву створюваного розділу і заголовок, наприклад, «Новини».
2
Перейдіть в меню «Вміст», виберіть опцію «Категорії». Натисніть на кнопку «Новий». У вікні, яке відкриється, впишіть заголовок, а також назва для створеної категорії, наприклад, «Новини спорту». Нижче оберіть потрібний розділ, в якому ви хочете помістити категорію . Наприклад, клацніть по розділу «Новини». Збережіть зроблені зміни. Додавання категорії успішно завершено.
3
Переконайтеся, що створення категорії Joomla зроблено правильно. Для цього клацніть по меню «Вміст», наведіть курсор на першу закладку, в ній міститься вміст сайту, розділене по розділах, в ньому з'явиться створений розділ. Зайдіть в нього, для цього клацніть по вкладці «Вміст розділу». Ви будете переміщені на сторінку, на якій відображається список вмісту. Натисніть по кнопці «Новий». У розпочатому редакторі впишіть назву сторінки, виберіть створену категорію і збережіть зміни.
4
Додайте новину в категорію . Для цього перейдіть в адміністративну панель свого сайту. На головній сторінці панелі клацніть по кнопці «Додати новину/статтю», ви будете переміщені в редактор сторінок. Аналогічно створіть сторінку, виберіть для неї розділ і категорію , де вона буде розміщуватися, впишіть назву посилання на статтю.
5
Додайте посилання на сторінку в потрібне меню. Для цього перейдіть в «Меню», клацніть по кнопці «Новий». У вікні, створення посилань клацніть «Посилання» - «Об'єкт вмісту», відзначте створену сторінку. Впишіть назву і клацніть «ОК».