Як додати супутник.

Супутникове телебачення давно перестало бути новинкою в сфері інформаційних технологій. З його допомогою ви отримуєте можливість дивитися не тільки безліч нових каналів, але і значно підвищити якість передачі національних телеканалів.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - ресивер;
  • - супутникова антена;
  • - мультифід;
  • - конвертор;
  • - перемикач конверторів;
  • - роз'єми для кабелю;
  • - СВЧ-кабель.;
Інструкція
1
Додайте мультифід з конвертором, призначеним для супутника Sirius на супутниковій антені, далі погляньте на антену з боку прийому (там, де встановлений конвертор). Другий конвертор розташуйте на антені на п'ять сантиметрів правіше кришки першого і вище на один сантиметр.
2
Чи не затискайте тримач мультифіду, так як його необхідно буде підлаштувати за рівнем сигналу для додавання супутника. Потім виберіть місце установки перемикача, перережьте кабель, який йде від конвертора HotBird до ресивера так, щоб підключити ще один кінець кабелю від ресивера до входу DiSEqC, а другий - до виходу DiSEqC. Перед цим вимкніть ресивер з мережі.
3
Виконайте підключення кабелю за допомогою F-роз'ємів. Потім візьміть шматок кабелю довжиною 1-2 метри, yfденьте на нього роз'єми, один кінець підключіть до конвертора на мультифиде, за допомогою якого ви хочете приєднати супутник Sirius, інший підключіть до входу DiSEqC.
4
Увімкніть ресивер, перейдіть в «Меню», виберіть пункт «Установка» і клацніть «Одиночний пошук», потім виберіть HotBird. Перейдіть в меню налаштувань LNB, виберіть тип - «Універсальний», у функції DiSEqC встановіть?. Натисніть кнопку Menu на пульті дистанційного керування.
5
У пункті «Супутник» виберіть назву Sirius 2/3 5E, також перейдіть в налаштування LNB і встановіть універсальний тип. У пункті DiSEqC включіть 2/4. Потім натисніть Menu, в рядку «Номер» виберіть транспондер з більш сильним сигналом, наприклад, 12111H27500. Подивіться на шкалу якості ресивера, якщо на ній з'явився рівень вище нуля, то вам вдалося підключитися до супутника.
6
Рухайте за допомогою мультифіду конвертор в різні боки, щоб отримати найкращий рівень сигналу за шкалою якості ресивера. Наприкінці поверніть його за годинниковою стрілкою. Після отримання максимального рівня сигналу, акуратно зафіксуйте мультифід, потім загерметизуйте всі з'єднання роз'ємів. Потім виконайте сканування супутника вже в ресівері, для xtго скористайтеся опцією «Автоскан». Після цього вийдіть з меню.