Як прошити чіп. Як заблокувати чіп катріджа в Епсон.

Для того щоб надалі перезаправлений картридж розпізнавався принтером як повний, необхідно замінити його чіп . Також чіп и можна перепрошити, маючи під рукою необхідне обладнання та програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - програма для перепрошивки;
  • - програматор;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Придбайте програматор для картриджів в магазинах радіотехніки вашого міста. Також вони можуть бути в магазинах продажу комп'ютерної техніки. Іноді програматори продаються в складі перезаправочного набору для картриджів певних моделей. Володіючи практичними навичками роботи з радіотехнікою, ви можете зібрати даний пристрій самостійно, попередньо скачавши схему з інтернету.
2
Скачайте програмне забезпечення для прошивки чіп а картриджа, наприклад, Pony Prog 2000 або інші зручні для вас у використанні утиліти. Після установки програмного забезпечення підключіть програматор в один з робочих портів комп'ютера, зазвичай це COM і USB. Також знайдіть в інтернеті схему для обнулення вашої моделі картриджа, оскільки виконавши неправильні дії, ви можете його зіпсувати.
3
Розберіть картридж принтера, очистіть його деталі і контейнер від залишків тонера. Засипте в контейнер чорнило, після чого зберіть його до чіп а, який потрібно вставити в програматор. Запустіть програму для перепрошивки і вкажіть порт підключення пристрою. Виконайте обнуління згідно завантаженої в інтернеті схемою.
4
Якщо ви раніше не мали досвіду обнулення чіп ов чи не маєте навичок програмування мікроконтролерів, довірте свій картридж професіоналам сервісних центрів, якщо не хочете пошкодити його. Також ви можете придбати змінний чіп для вашої моделі картриджа, який також можна знайти в комп'ютерних магазинах і точках продажу копіювальних пристроїв і комплектуючих до них. Зазвичай вони йдуть в комплекті набором разом з тонером. Ви також можете замовити їх в інтернеті. У цьому випадку вам потрібно просто перезаправити картридж, зібрати його, вставити новий чіп сет на місце старого і перевірити, розпізнається чи картридж в принтері в якості повного.