Як заправити оверлок. заправити нитки в оверлок.

Досвідчені швачки знають, як важливий оверлок при їх роботі. Він доповнює швейну машинку, спритно обрізаючи і обробляючи краю тканини. Оверлок - справжня знахідка для виробів з сипучого матеріалу і трикотажу. Освоїти його механізм досить просто. Найскладніше для новачка - це заправити оверлок нитками. Якщо модель стара або занадто проста, то при заправці оверлок а доведеться неабияк потрудитися.
Вам знадобиться
  • Оверлок
  • Нитки
  • Пінцет, нитковтягувач або система воздухостуйной заправки
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією! Вона детально розповідає, як без помилок заправити нитки в оверлок даної моделі. Важливо зробити це в певній послідовності. В деяких оверлок ах схема заправки намальована під знімною кришкою. Місця для протягування ниток зазвичай забарвлюються різними кольорами.
2
Виберіть відповідні нитки для свого оверлок а. Потрібно точно підібрати розмір залежно від голки і структури матеріалу. Нитки повинні вільно проходити в петлітелі і робити на тканині хорошу строчку. В комплекті з деякими оверлок ами є спеціальні Нитковтягувач, за допомогою яких можна із зручністю заправляти нитки в голку. Правда, гачечки на них досить крихкі і дрібні.
3
Дійте далі згідно схемі заправки оверлок а. Зазвичай всі описи побудовані на загальних принципах. • Спочатку ставлять бобіни з нитками на осі і пропускають нитки через нітенаправітеля. • Потім - через регулятори натягу і механізми, які притягують нитки під час роботи. • Нитки проходять через вушко голки і в отвори петлітелей. • заправлені нитки вводять наліво під лапку притиску і тримають їх лівою рукою, поки не піде строчка. Правильно всунути в оверлок нитки повинні направлятися в одну сторону з двигающейся тканиною.
4
Використовуйте пінцет при заправці простого оверлок а. Це особливо зручно при самій кропіткої маніпуляції - зарядці нижнього петлителя. Чим простіше модель машини, тим більша спритність рук вам знадобиться. Удосконалені моделі мають пристрій який полегшує цю операцію.
5
Купіть хороший сучасний оверлок , якщо ви маєте в своєму розпорядженні необхідними засобами. Деякі дорогі моделі мають так звану воздухоструйную заправку петлітелей. Вставте нитку в потрібний отвір і натисніть важіль на оверлок е - нитка сама пройде в петлітель. При цьому заправляти нитки ви зможете в будь-якій послідовності, не боячись поганий строчки.
Корисна порада
Якщо потрібно поміняти нитку на оверлок, то обірвемо її біля котушки і міцно прив'яжіть до неї нову нитку. Потім на маленькій швидкості попрацюйте вхолосту, щоб нова нитка пройшла через весь механізм.