Як подивитися всі новини Вконтакте. Як в контакті подивитися всі свої коментарі.

Щоб бути в курсі того, що відбувається з вашими друзями, в групах, в які ви вступили, на сторінках, на які ви підписані, на сайті « ВКонтакте » потрібно всього лише подивитися огляд новин. Як це зробити?
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті "ВКонтакте".
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку свого профілю на сайті « ВКонтакте », якщо ви там зареєстровані. Зліва від головної фотографії сторінки (аватарки) ви бачите список опцій. Виберіть опцію «Мої новини». Наведіть на неї курсор і натисніть лівою кнопкою мишки один раз. Перед вами відкрився список новин, який постійно оновлюється.
2
У верхній частині сторінки з правого боку знайдіть «повзунок», підписаний «все новини». Рухаючи його вліво і вправо, ви можете відрегулювати кількість новин від нуля до ста відсотків. Чим більше кількість відсотків, тим більше новин ви будете бачити.
3
У верхній частині сторінки знайдіть три опції: «новини», «відповіді» та «коментарі». Якщо ви натиснете кнопку «відповіді», то перейдете на сторінку новин, яка розповість вам про коментарі інших користувачів на вашій сторінці, про тих, хто натискав «мені подобається» поруч з вашими фотографіями.
4
Далі натисніть сусідню опцію «фотографії». Перед вами з'являться новини про викладених фотографіях ваших друзів, а так само про тих фотографіях, на яких їх відзначили.
5
Оберіть сусідню опцію «рекомендації». Тут зібрані різні новини зі сторінок цікавих користувачів сайту, з популярних груп і співтовариств.
6
Натисніть наступну кнопку «оновлення». Тут ви побачите інформацію про те, кого додали ваші друзі і в які групи вони вступили, а так само останні додавання фото та відеоматеріалів ваших груп.
7
У верхній частині сторінки праворуч від кнопки «оновлення» натисніть «коментарі». Тут ви побачите відповіді на ваші запитання та коментарі в групах, в яких ви перебуваєте. Так само ви можете виконати пошук цікавлять вас новин. Для цього натисніть кнопку «новини» в лівому верхньому кутку сторінки, а потім кнопку «пошук новин» у правому верхньому куті. У графі пошуку введіть потрібне слово або сполучення слів, що характеризують ваш пошук.