Як зв'язати квадрат спицями. полотно з квадратів спицями.

Вовняні вироби, пов'язані з окремих квадратів , можуть стати гідною прикрасою інтер'єру. Різнокольорові геометричні фігури можна з'єднати в покривало або плед. Ажурні квадрати, пов'язані спицями з тонкої пряжі, можуть перетворитися на штори або скатертину.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Проробіть підготовчу роботу, щоб найбільш точно зв'язати квадрат спицями. Наберіть на спиці 25 петель і пров'яжіть хусткової в'язкою 25-30 рядів. Якщо виріб буде складатися з ажурних квадратів , зв'яжіть спицями зразок візерунка по підготовленій схемі.
2
У щільному картоні виріжте квадрат 10Х10 см. Закріпіть на столі пов'язаний зразок, але стежте, щоб він не деформувався. Накладіть вийшло віконце на полотно і вирівняйте кордону квадрата по рядах в'язання.
3
Порахуйте, скільки петель складають ширину квадрата. Так само порахуйте, скільки рядів необхідно виконати у висоту. Запишіть отримані дані.
4
Визначте розміри майбутнього виробу і розрахуйте, скільки квадратів необхідно пов'язати спицями і які будуть розміри однієї фігури. Наприклад, для покривала довжиною 150 см і шириною 100 см потрібно 150 квадратів розміром 10Х10 см або 24 квадрата розміром 25Х25 см.
5
Якщо ви вирішите в'язати квадрати спицями, сторони яких дорівнюють 10 сантиметрів, то використовуйте наявні дані кількості петель і рядів. У тому випадку, якщо розміри фігур відрізняються, точно розрахуйте, скільки буде потрібно набрати петель і зв'язати рядів для одного квадрата.
6
В процесі в'язання квадратів спицями обов'язково перевіряйте правильність геометричної фігури. Для цього складіть деталь по діагоналі і подивіться, чи збігається довжина сторін. Відкоригуйте квадрат при необхідності.
7
В'яжіть квадрати з пряжі однакової товщини, але відмінною за кольором. При використанні абсолютно різної пряжі, щільність в'язання буде відрізнятися, тому в цьому випадку розрахуйте кількість петель і рядів окремо для кожного виду ниток.
8
Готові деталі розкладіть на рівній поверхні. Ви можете зібрати покривало з пов'язаних квадратів в довільному порядку або в суворій відповідності з орнаментом. З'єднайте фрагменти між собою шпильками або змітайте деталі.
9
З'єднайте деталі трикотажним швом. Так само ви можете використовувати гачок і зв'язати квадрати між собою стовпчиками без накиду. Для покривала зробіть підкладку, наприклад з флісу. Штори і скатертина, пов'язані з ажурних квадратів , накрахмальте і добре отгладьте.