Як дати оголошення на продаж земельної ділянки. Як знайти покупця на земельну ділянку.

Щоб сповістити максимальну кількість населення про продаж земельної ділянки , необхідно провести рекламну кампанію в засобах масової інформації, на рекламних стендах міста, а також помістити оголошення в пошукових системах на Яндекс, Google, Rambler.
Вам знадобиться
  • - рекламні оголошення.
Інструкція
1
Зверніться в офіс телевізійного мовлення вашого регіону. Заплатіть за рекламні оголошення в телеефірі. Вкажіть площа земельної ділянки , місце, де він розташований, вид дозволеного використання, цільового призначення. Ціну ви можете вказувати відразу, зробивши посилання на те, що можливий торг або написати, що ціна договірна. Не забудьте написати номер домашнього або стільникового телефону для зв'язку з вами потенційних покупців. Телевізійна реклама - це найпотужніший вид інформування населення про будь видах товарів чи послуг. Якщо ви заплатите за прогін оголошення протягом одного місяця, то вашу рекламу про продаж побачить максимальна кількість населення.
2
Зверніться в офіс друкованих видань вашого регіону. Помістіть оголошення про продаж земельної ділянки . Рекламні оголошення в газетах коштують набагато менше, ніж телевізійна реклама, тому ви можете дати розширену інформацію про земельну ділянку, вказавши всі, що ви вважаєте за потрібне. Наприклад, незайвим буде описати те, в якому мальовничому районі він розташований, які багаторічні посадки на ньому є. За додаткову плату ваше оголошення виділять жирним шрифтом. Багато видавництв пропонують помістити фотографію продаваної нерухомості. В першу чергу потенційні покупці переглядають рекламні оголошення в засобах масової інформації і після цього звертаються до інших джерел.
3
У будь-якому місті чи населеному пункті маються рекламні стенди, куди громадяни розвішують оголошення про продаж будь-якого майна. Напишіть оголошення від руки або на принтері. Розклейте на всіх стендах міста.
4
Щоб дати рекламне оголошення на Яндекс, Google, Rambler, зареєструйте електронний гаманець. Увійдіть в обрану пошукову систему, перейдіть за посиланням «Дати оголошення». Напишіть текст, заплатите за рекламу, перерахувавши грошові кошти з електронного гаманця.
5
Ви можете не займатися самостійним продажем земельної ділянки , а звернутися в агентство нерухомості, де фахівці проведуть рекламну компанію, підшукають покупця і допоможуть оформити угоду купівлі-продажу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y10gC9Aamu0
Коли наступає пора продавати земельну ділянку, виникає безліч питань - як знайти вигідного покупця, як швидше оформити угоду з купівлі-продажу, як не потрапити на шахраїв. Але починати потрібно все ж з правильної подачі оголошення про продаж землі.
Інструкція
1
Одним з ефективних способів оповістити населення про продаж земельної ділянки є телевізійна реклама. Досить заплатити за оголошення, щоб його транслювали протягом місяця, і з вашою пропозицією про продаж ознайомиться найбільшу кількість населення. Для того щоб подати оголошення про продаж землі на телебачення, зверніться в регіональний офіс телевізійного мовлення. Оплатіть рекламні послуги телекомпанії і оформите текст вашого оголошення.
2
В тексті оголошення пропишіть площа ділянки, місце його розташування, вид використання та цільове призначення. Також вкажіть ціну, обумовивши, що можливий торг, і залиште номер телефону.
3
Не менш популярною майданчиком розміщення оголошення є друковані ЗМІ. Підійдіть в регіональний офіс будь-якого друкованого видання та попросіть розмістити оголошення про продаж землі. Оскільки вартість такого оголошення буде нижче, ніж в телевізійній рекламі, можна вказати більше інформації про ділянку. Більш докладно опишіть район, в якому він розташований, вкажіть, які посадки вже маються на продаваної землі. Також підготуйте фотографію земельної ділянки і не забудьте про додаткові кошти, щоб попросити видавництво виділити оголошення жирним шрифтом.
4
Крім телеефіру та друкованих видань необхідно потурбуватися рекламою вашої ділянки в мережі інтернету. Зареєструйтесь в таких пошукових системах, як Яндекс або Гугл, і активуйте електронний гаманець. Натисніть на посилання «Дати оголошення», заповніть відповідні поля і перерахуйте з електронного гаманця необхідну суму грошей за рекламу. Тим самим ви закріпіть ефект розповсюдження вашого оголошення, оскільки чимала частина населення воліє використовувати саме інтернет при пошуках нерухомості.