Як збільшити відеокарту.

Трапляється так, що відеокарта вже не відповідає вашим до неї вимогам. Наприклад, ви захотіли пограти в якусь нову гру, але відеокарта не здатна її потягнути. В цьому випадку найпростіше купити нову відеокарту , але якщо ви не шукаєте легких шляхів, то можете спробувати збільшити продуктивність старої карти. При цьому пам'ятайте, що ніхто не гарантує благополучний результат даної операції. Якщо ви все ж вирішили спробувати вдосконалити свою відеокарту , то дотримуйтесь інструкції нижче.
Інструкція
1
Для початку скачайте деякі корисні утиліти, які допоможуть вам в справі, а саме: Riva Tuner 2.24 (вона допоможе нам збільшити потужність) і ATITool (яка являє собою тестер).
2
Отже, встановіть Riva Tuner. Запустіть програму. Відкрийте вкладку «Головна» (або Main). У цій вкладці повинна визначитися модель вашої відеокарти.
3
Тепер необхідно запустити віконце з графіками. Для цього в графі з вашої відеокартою відкрийте меню, що випадає і там знайдіть значок з трикутничком. Натисніть на нього, а потім виберіть «Моніторинг». Це допоможе стежити за всіма змінами стану пристрою. Чи не закривайте вікно моніторингу протягом всієї нашої роботи.
4
Поверніться до вікна Riva Tuner. Виберіть вкладку «Налаштування драйвера». Виберіть значок відеокарти, а потім «Системні налаштування".
5
У вас повинно з'явитися вікно з трьома вкладками (Розгін, Сумісність і Оверлей). У вкладці «Розгін» поставте галочку навпроти рядка «Включити розгін» на рівні драйвера. Далі у вас знову з'явиться вікно, в якому буде пропозиція про перезавантаження комп'ютера. В цьому вікні поставте галочку в рядку «Дозволити» окреме регулювання 2D/3D частот і натисніть кнопку «Визначення».
6
Поверніться до вікна «Системні настройки», праворуч в випадаючому меню виберіть 3D. Тепер порухайте важіль «Частота ядра», збільшивши його значення приблизно на 60-70 MHz. Натисніть ОК.
7
Тепер нам необхідно протестувати виконану роботу. Встановіть на комп'ютер ATITool і запустіть. У вікні, яке з'явиться перед вами, виберіть Scan for artifacts.
8
У вікні, ви повинні побачити зображення. Зліва внизу повинен бути напис «No errors for ...» На картинці не повинно бути ніяких явно виділяються аномалій. Якщо ви не побачите написи, а на малюнку явно щось буде негаразд, значить, краще відмовтеся від модернізації своєї відеокарти і купіть нову, інакше ви просто-напросто можете її спалити.
9
Якщо все гаразд, то відкрийте вікно Riva Tuner і виберіть «Системні налаштування". Там ще збільште частоту ядра, після чого знову перевірте карту програмою ATITool. Якщо ви помітили, що щось не в порядку, то поверніться в Riva Tuner і зменшіть частоту. Ви повинні знайти таку частоту, при якій ваша карта буде працювати найбільш оптимально.
10
Якщо ви все зробили правильно, то тепер ви, не замінюючи відеокарти, отримаєте куди більш чітке і якісне зображення. Пам'ятайте, що всі ці операції ви проробляє на свій страх і ризик, і ніхто не візьметься гарантувати вам, що все пройде гладко. Удачи вам!
Сучасні відеоігри вимагають дуже потужної конфігурації комп'ютера. Найголовнішим компонентом для відеоігор є відеокарта комп'ютера. Потужність відеокарти в свою чергу залежить від швидкості процесора відеокарти, обсягу і швидкості пам'яті. Збільшити пам'ять можна тільки в інтегрованих відкритих. Але є спосіб підвищити загальну швидкість відеопам'яті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, програма ATItool
Інструкція
1
Якщо у вас інтегрована відеокарта, збільшити кількість пам'яті можна в БІОС. Врахуйте той факт, що інтегровані відеокарти взагалі не володіють власною пам'яттю і всі ресурси беруть з оперативної пам'яті. Якщо на комп'ютері встановлено мало оперативної пам'яті, додавати обсяг відеопам'яті марно. Це знизить загальну продуктивність системи.
2
Увімкніть комп'ютер і безперервно натискайте клавішу Del. Ви опинитеся в меню БІОС. Далі шукайте рядок Video RAM. Виберіть її та натисніть Enter. З'явиться рядок, де можна вибрати, скільки пам'яті з оперативки забиратиме відеокарта. Виберіть потрібне значення. Збережіть в БІОС настройки. Після перезавантаження комп'ютера обсяг відеокарти комп'ютера збільшиться.
3
Якщо у вас встановлена окрема дискретна відеокарта, обсяг відеопам'яті такої карти збільшити не можна. В дискретних відкритих встановлені чіпи пам'яті, обсяг пам'яті в таких відкритих строго фіксований. Але це не означає, що швидкість пам'яті в таких відкритих не можна збільшити.
4
Скачайте універсальну програму для розгону швидкості пам'яті відеокарт ATItool. Це найпростіша і зручна для новачків програма. Є підтримка російської мови.
5
Запустіть програму ATItool. З'явиться вікно з доступними діями. Зі списку виберіть вкладку «Розгін». Знайдіть вкладку MEMORY CLOCK. Врахуйте, інтерфейс залежно від версії програми може бути різний. Якщо ваша версія програми ATItool повністю русифікована, то найімовірніше замість MEMORY CLOCK може бути написано «Швидкість пам'яті». Пересуньте повзунок трохи правіше. Ви побачите, що показник швидкості пам'яті трохи виріс. Збережіть налаштування, натиснувши клавішу ОК.
6
Тепер потрібно перевірити можливість роботи нових налаштувань. В меню програми виберіть команду «Відкрити 3D вікно». Розпочнеться процес тестування параметрів відеокарти. Тривалість процесу може перевищувати 20 хвилин. Під час цього процесу стежте за екраном. Якщо зображення на екрані спотворюється, з'являються білі крапки, значить, ви перевищили можливість розгону швидкості відеокарти. Виконайте ту ж процедуру, тільки повзунок встановіть на менше значення. Якщо тест пройшов вдало, значить, пам'ять може працювати на такій частоті. Можна спробувати розігнати ще більше.
7
Таким способом визначте максимальну частоту пам'яті відеокарти, на якій тестування в 3D вікні відбуватиметься нормально, без спотворень. Коли визначте максимальну робочу частоту, збережіть налаштування.