Як перевести кВт в мВт. Як перевести потужність в електроенергію.

Потужність висловлюють не тільки в ватах, а й в похідних одиницях: мікро- і міліватах, кіловатах, мегаватах. Позначення « мВт » і «МВт» нерівнозначні: перша позначає милливатт, а друга - мегават.
Інструкція
1
Якщо в позначенні «МВт» перша буква заголовна, умова задачі полягає в тому, щоб перевести кіловати в мегавати. Один кіловат дорівнює одній тисячі ватт, а один мегават - мільйону ват, а значить, тисячі кіловат. Таким чином, щоб перевести потужність, виражену в кіловатах, в мегавати, поділіть шукану величину на тисячу, наприклад: 15 кВт = (15/1000) МВт = 0,015 МВт.
2
Якщо в позначенні « мВт » перша буква заголовна, умова задачі полягає в тому, щоб перевести кіловати в мілівати. Один милливатт являє собою одну тисячну частку ватта, таким чином, щоб потужність, виражену в кіловатах, перевести в мілівати, помножте шукану величину на один мільйон, наприклад: 15 кВт = (15 * 1000000) мВт = 15000000 мВт .
3
Чи не висловлюйте потужність (та інші фізичні величини) в невідповідних для цього одиницях виміру без необхідності. Невідповідними вважаються одиниці, при вираженні величини в яких виходять занадто малі або занадто великі числа. З такими числами незручно здійснювати математичні дії.
4
Якщо величину все ж необхідно висловити в невідповідних одиницях, використовуйте експонентний метод представлення чисел. Наприклад, число 15000000 з попереднього прикладу можна виразити як 1,5 * 10 ^ 7. Саме в такому вигляді відносно значення потужності або іншої величини зручно здійснювати обчислення за допомогою наукового калькулятора, який, на відміну від звичайного, пристосований для роботи з таким поданням чисел.
5
Якщо ви вирішуєте задачу, де хоча б частину величин (напруга, струм, опір, потужність і ін.) Виражені у позасистемних одиницях, спочатку переведіть всі дані в систему СІ (зокрема, потужність переведіть в вати), потім вирішите задачу, і лише після цього перекажіть результат в зручні одиниці. Якщо цього не зробити заздалегідь, визначення порядку результату і одиниць, в яких він виражений, значно ускладнюється.