Як повернути меблі на замовлення. виготовили меблі не таку Як замовляли Як повернути в магазин.

На жаль, не завжди виготовлена під замовлення меблі повністю відповідає бажанням і вимогам клієнта. Як бути, якщо замовлення чик допустив шлюб або помилився в розмірах при виготовленні меблів на замовлення ? Виявляється, таку меблі можна повернути.
Вам знадобиться
  • - заява-претензія.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що продавець ( замовлення чик) разом з меблі ю зобов'язаний надати покупцю товарний чек, касовий чек, а також інструкцію до даного предмету інтер'єру із зазначенням дати початку гарантійного обслуговування і тривалістю гарантійного періоду.
2
Пам'ятайте: гарантійний термін на зроблену на замовлення меблі починає діяти не в момент оплати товару, а з моменту доставки меблів до місця призначення. Якщо ж меблі, виготовлена індивідуально по вашому замовлення у, після доставки клієнту повинна бути зібрана фахівцем з боку замовлення чика, то гарантійний період розпочинається з дати збірки.
3
В період гарантійного обслуговування ви маєте законне право пред'явити замовлення чіку претензію в письмовому вигляді з вимогою безкоштовного усунення дефектів або заміни бракованого товару на новий. Це право регламентується статтею 18 Закону РФ «Про захист прав споживачів».
4
Причому, за правилами термін заміни бракованої меблів на аналогічний товар повинен становити не більше семи днів, тому, направляючи замовлення чіку заяву-претензію, обов'язково залиште собі другий примірник з підписом прийняв особи та поставленої його рукою датою. За кожен день прострочення замовлення чик змушений буде оплачувати вам неустойку в розмірі 1 відсотка від вартості меблів.
5
Якщо придбана меблі не відповідає вимогам покупця (наприклад, замість пінополіуретану в дивані використаний звичайний поролон), то ви маєте повне право вимагати від замовлення чика компенсації збитків, заподіяних необгрунтованим відхиленням від укладення договору.
6
Ви також можете відмовитися від товару і вимагати повернення сплаченої за меблі суми грошових коштів і додаткового відшкодування збитків.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: якщо меблі ще на гарантійному обслуговуванні і ви виявили у неї явні дефекти, правда на вашому боці!
Корисна порада
Щоб уникнути непорозумінь обов'язково перевірте доставлену вам меблі і лише тільки після цього підписуйте документи на прийомку замовленого товару.