Як зробити купе.

Шафа купе давно користується масової популярністю завдяки своїм унікальним якостям - він істотно заощаджує місце у вашому будинку завдяки своїй компактності і встроенности, він універсальний і може служити місцем для зберігання чого завгодно - від домашньої техніки та інструментів до одягу і взуття. Шкаф- купе , замовлений в спеціалізованій фірмі, досить дорогий, але його конструкція не дуже складна. У цій статті ми розглянемо порядок виготовлення невеликого шкафа- купе власними руками.
Інструкція
1
Комплектуючі і фурнітура для шаф- купе продається в спеціалізованих магазинах. Матеріали для обшивки (ламінований ДВП, МДФ-панелі або меблеві щити) ви зможете купити в будь-якому будівельному супермаркеті.
2
Для початку продумайте, де буде знаходитися шафа, і яка в нього буде структура і компоновка. Тільки після цього починайте заміряти обрану ділянку стіни. Відповідно до розміру стіни визначте, скільки розсувних дверей має бути в шафі - одна, дві, три або чотири.
3
Підготуйте матеріали і випиляєте з них лобзиком дверні полотна шафи. На нижніх сторонах дверей закріпіть алюмінієві профілі та позначте їх, відступивши від низу 5 см.
4
Потім нижній профіль закріпіть гвинтами з шестигранником, а після цього закріпіть верхній алюмінієвий профіль і встановіть в ньому спеціальні ролики. Ролики закріпіть шестигранними гвинтами.
5
Після цього на нижніх профілях зміцните нижні ролики і також закріпіть їх шурупами, затягнувши їх так, щоб шурупи повністю входили в профіль. Ступінь затяжки шурупів нижніх роликів регулює положення двері щодо шафи. На бічні кромки дверей встановіть гумові ущільнювачі.
6
Тепер пригвинтіть до стелі направляючий профіль, до якого будуть кріпитися верхні профілі з роликами.
7
Поставте двері вертикально і встановіть спочатку верхні ролики в направляючу, а потім нижні ролики в нижній направляючий профіль. Тільки після того, як двері з нижнім напрямним профілем відкоригована в просторі, прикріпіть нижній профіль до підлоги.