Як обладнати майданчик для вигулу собак.

Догляд за собаками вимагає щоденних прогулянок. Тому в багатьох містах створюються майданчики для вигулу цих тварин. Кожна подібна площадка повинна бути спеціальним чином обладнана.
Інструкція
1
У центральній частині міста із щільною житловою забудовою обладнайте майданчики для вигулу собак площею 400 - 600 кв.м. На територіях поза мікрорайонів вони можуть перебувати поблизу автомобільних і залізних доріг, ліній електропередач та займати 800 і більше кв.м. Обов'язково Обгородіть їх або живою огорожею з дерев і чагарників, або сітчастим або гратчастим парканом висотою 1,5 метра.
2
Поверхня майданчика робіть рівною. Це може бути газон з висотою трав'яного покриву 3-5 см або піщано-гравійне покриття, зручне для регулярного прибирання та оновлення. Площадка повинна обладнуватися місцями для сидіння, урнами, стендовими покажчиками, приладами освітлення. Конфігурація майданчика залежить від можливостей ландшафту.
3
Законом регламентовано відстань від площадки для вигулу собак до вікон житлових будівель. Воно повинно бути не менше 40 м, а до кордонів дитячих дошкільних установ і шкіл, не менше 50 м.
4
Багато господарів вигул своїх вихованців поєднують з їх дресируванням. Тому в ідеалі, де це можливо, необхідно обладнати майданчики для одночасного вигулу і дресирування собак. Їх необхідно оснастити навчальними, тренувальними і спортивними снарядами, навісом від дощу, лавками, інформаційним стендом, контейнером для збору сміття, а також утепленим приміщенням (можливо, без фундаменту) для зберігання необхідного в дресируванню інвентарю, обладнання та відпочинку інструкторів.
5
Майданчик для дресирування собак робіть не менше 2000 кв.м площею. Вона також повинна мати вирівняну поверхню і покриття, що забезпечує хороший дренаж, не травмує кінцівки тварин. Наприклад, це може бути піщане або піщано-земляне покриття, зручне для регулярного прибирання та оновлення. Паркан повинен бути висотою не менше 1,5 м, з воротами і хвірткою, з висадженим по зовнішній стороні чагарником. Відстань між елементами та секціями паркану, його нижнім краєм і землею не повинно дозволяти собакам залишати площадку або заподіяти собі травму.