Як замінити конфорку в електроплиті. поломки міні-електропліток картинки.

Причини відсутності нагріву електричної плити після її включення можуть бути різними. Однак найбільш частим випадком є несправність одного з нагрівальних елементів. Зважаючи на це може знадобитися заміна конфорки.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - папір;
  • - ручка;
  • - рулетка;
  • - конфорка.
Інструкція
1
До того як приступити до заміни конфорки, ознайомтеся з існуючими їх різновидами. Розрізняють спіральні, суцільні, галогенні і керамічні конфорки.
2
Вибираючи заміну, врахуйте, що спіральні конфорки дуже схожі на нагрівальні елементи в електрочайниках (вони можуть бути одинарними і подвійними). Друга назва суцільних конфорок - Блінова (відрізняються від інших моделей суцільний плоскою поверхнею).
3
Якщо у вас склокерамічна варильна поверхня, то вам підійдуть галогенні моделі. В таких конфорках круглі або прямі нагрівальні елементи згруповані під гладкою скляній вручений поверхнею (зовні вони нагадують лампи світла, що заливає, призначені для освітлення). Нагрівальний елемент керамічної поверхні виконаний з дротяної спіралі, покладеної в схожий на лабіринт канал.
4
Перш ніж приступити до заміни конфорки, обесточьте електроплиту. Після цього від'єднайте від старої несправної конфорки дроти з пружними наконечниками. Прикріпіть до проводів невеликі папірці, де вкажіть детальну інформацію про те, який з них звідки був від'єднаний.
5
Для того щоб від'єднати несправну конфорку , відкрутіть гайку, фіксуючу заземлення, і гайку, яка притискає скобу. Зніміть скобу зі штиря, притримуючи при цьому конфорку рукою. Виміряйте діаметр знятої деталі. Знаючи значення даного показника, вам легше буде підібрати нову конфорку для електроплити.
6
Встановіть нову конфорку на відведене їй місце. Трохи відкрийте кришку корпусу електроплити, до якої руками притисніть вмонтовувану деталь. Продовжуючи притримувати конфорку , надіньте скоби на виступаючий штир. Зафіксуйте конфорку . Прикріпіть дріт заземлення.
7
Перевірте, чи правильно встановлено нову конфорка. Якщо раптом виявиться, що вона дещо зміщена в сторону, обов'язково виправте це, після чого закріпіть болти, що утримують кришку електроплити.
8
Протестуйте працездатність електричної плити з новою конфоркою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WZOwBBH4SpY
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил електробезпеки, тестуючи працездатність електроплити.
Корисна порада
Перш ніж приступити до заміни конфорки, потрібно «продзвонити» її спіраль: якщо спіраль ціла, конфорку міняти не обов'язково (досить замінити регулятор потужності), якщо ж є обрив, заміна конфорки неминуча.
Невід'ємною складовою будь-якої кухонної плити є її конфорки. Саме завдяки цим нагрівальним елементам, ми готуємо і розігріваємо собі їжу, кип'ятимо воду і виконуємо багато інших корисних справ. Однак іноді трапляється така ситуація, коли після покупки нова плита чомусь не хоче працювати. Тоді вам доведеться досконально перевірити придбану техніку, особливу увагу приділивши її конфоркам.
Інструкція
1
Щоб перевірити правильність роботи конфорок на вашій кухонній (газової) плиті, вам перш за все потрібно буде включити саму плиту, подаючи газ за допомогою спеціальних рукояток послідовно на кожну з конфорок. Включення конфорок проводиться перемиканням відповідної рукоятки в 6 різних положень, як за годинниковою стрілкою, так і проти неї. Як правило, напрямок обертання ви можете побачити на вручений панелі плити або подивитися в інструкції по експлуатації. За допомогою відповідного регулятора можна вибрати один з наступних режимів: 0 - вимкнено; 1, 2, 3, 4, 5 - середня потужність; 6 - максимальна потужність.
2
Для запалювання однієї з конфорок піднесіть до неї запалений сірник або запальничку, натисніть до упору і поверніть проти годинникової стрілки відповідну рукоятку конфорки в положення максимальної потужності. Газ автоматично загоряється, а лампочка-індикатор відповідної конфорки починає світитися. В моделях, оснащених захисним пристроєм, необхідно тримати рукоятку конфорки натиснутою приблизно 6 секунд доти, поки не нагріється пристрій, автоматично підтримує горіння полум'я. В моделях, оснащених свічкою запалення, для запалювання потрібної конфорки необхідно спочатку натиснути кнопку включення іскри, позначену зірочкою, потім натиснути до упору і повернути проти годинникової стрілки відповідну рукоятку в положення максимального полум'я.
3
Деякі моделі оснащені пристроєм запалювання, вбудованим всередині рукоятки. В цьому випадку панель має свічки запалювання, а не кнопки. Для включення потрібної конфорки достатньо натиснути до упору відповідну рукоятку та повернути проти годинникової стрілки в положення максимального полум'я, утримуючи її аж до запалювання полум'я.
4
Для кожної конфорки необхідно використовувати відповідний посуд, щоб полум'я не виходило з-під її дна. Завжди використовуйте каструлі та сковорідки з плоским дном і з кришкою. В момент закипання поверніть рукоятку в положення середньої потужності. Якщо в процесі роботи полум'я на конфорці згасне (наприклад, його задует сквозняком), конфорка знову підпалюється автоматично. Якщо повторний підпал не приводить до появи полум'я (наприклад, через пролив на пальник залишків їжі), подача газу на дану конфорку припиняється, і індикатор конфорки починає блимати. Поверніть рукоятку за годинниковою стрілкою в положення «вимкнено» та спробуйте усунути неполадку, потім спробуйте знову запалити конфорку . Після закінчення приготування їжі для вимикання конфорки поверніть рукоятку за годинниковою стрілкою, в положення «вимкнено», аж до погашення полум'я - індикатор конфорки згасне.