Як оформити виставку дитячих робіт. Як оформити дитячу виставку.

Виставка дитячих робіт - відмінний спосіб презентації розвиваючого центру, школи мистецтв або іншого дитячого закладу. Малюнки, вироби з природних матеріалів, композиції з глини або пластиліну, ляльки і м'які іграшки - все це можна красиво виставити, правильно скомпонувати і вигідно представити публіці. Такий вернісаж обрадує не тільки дорослих відвідувачів, а й самих юних авторів, адже суспільне визнання дуже стимулює творчу активність.
Інструкція
1
Оберіть тематику майбутньої виставки. Ви можете уявити робіт и, виконані в різних техніках або зупинитися тільки на одному виді рукоділля. Наприклад, вернісаж «Моя улюблена лялька» може об'єднати м'яку іграшку, вироби з глини, моделі одягу для іграшок, малюнки, вироби в стилі народних промислів. А виставка «Я малюю місто» буде включати тільки малюнки, виконані в різних техніках.
2
Знайдіть просторе і світле приміщення. Бажана комбінація денного і штучного світла. Якщо основних світильників недостатньо, встановіть підсвічування для робіт , розташованих в кутах.
3
Продумайте принцип розташування робіт . Дитячі вироби відрізняє яскравість і безпосередність. Не варто вибудовувати їх в нудні ряди вздовж стін. Складайте композиції, об'єднуючи робіт и схожого стилю разом. Якщо виставка організовується для дорослих (наприклад, батьків) і дітей старшого віку, падлюка можна виставляти у відкритому доступі - так їх зручніше розглядати і фотографувати. Якщо очікується великий наплив народу, а також присутність малюків, поставте дрібну пластику в вітрини.
4
Малюнки оформите в паспарту - ці відразу додасть виставці солідність. Закупити прості рамки з нефарбованого світлого дерева, не відволікають увагу від робіт . Найзручніше розвішувати їх на стендах, обтягнутих тканиною - такі мобільні системи легко переміщуються. Якщо ви вирішите розмістити малюнки на стінах, кріпите їх за допомогою волосіні на балці, укріпленої під стелею.
5
Все робіт и постачите табличками, на них вкажіть назву падлюка або малюнка, ім'я і вік автора. Краще всього виглядають прості білі таблички з крупним яскравим шрифтом. Непогано доповнити їх додатковими матеріалами - дитячими віршами, підходящими по темі, інформацією про автора з фотографією, описом техніки, в якій виготовлена робіт а.
6
Відкриваючи виставку, влаштуйте справжній вернісаж. Намалюйте яскраву афішу-анонс і повісьте її біля входу. Організуйте невеликий фуршет - сік, мінеральна вода, чай або кава плюс сухе печиво і цукерки оцінять і діти, і дорослі. Можна влаштувати міні-аукціон робіт , запросити журналіста з дитячої або шкільної газети, організувати конкурс в декількох номінаціях. Постарайтеся перетворити виставку на справжню подію в житті школи, дитячого садка або розвиваючого центру.