Як оформити стінгазету для дітей.

Стінгазети оформляють в дитячому садку, в школі, вдома - це може бути вітальний чи навчальний плакат. Стінгазета може носити інформаційний характер і містити основні новини, висвітлювати події в дитячому колективі, але в будь-якому разі вона має бути цікава дітям, і батькам.
Інструкція
1
Продумайте ідею стінгазети і накидайте ескіз на великому аркуші паперу - розподіліть місце для текстів, малюнків і бокового оформлення. Стінгазеті потрібно назва - яскраве, помітне, інформативне. Залучіть до оформлення плаката якомога більшу кількість дітей і використовуйте їх ідеї.
2
В центрі газети повинна бути одна велика картинка - вона буде привертати увагу, відображати тематику плаката, бути ключовою фігурою стінгазети. Якщо хтось із дітей або дорослих добре малює, то попросіть їх зобразити на папері те, що ви задумали - символ, фігурку тварини або який-небудь предмет. Можна зробити центральну фігуру збірної - виріжте зі старих журналів і газет окремі елементи і з'єднайте їх, зробіть аплікацію або велику фотографію.
3
Інформаційний матеріал розмістіть з боків - краще оформити його невеликими, короткими текстами, використовуючи яскраві маркери або кольоровий папір. Збір матеріалу для наповнення стінгазети доручіть дітям - тоді у вас вийде відобразити найбільш цікаві для них події та явища.
4
Вітальну стінгазету (до дня народження чи Новий рік) обов'язково доповніть фотографіями іменинників, відповідними побажаннями та символікою. Додайте декоративні елементи не тільки в центрі, але і по краях, стежачи за тим, щоб не було перенасичення окремими картинками.
5
Дозвольте дітям внести свій вклад в оформлення - нехай вони розмалюють краю газети, обклеять її дрібними наклейками, прикрасять невеликими малюнками. Стінгазету, присвячену святу, можна обробити спеціальними спреями з блискучими частинками.
6
Для школярів стінгазета може стати повчальним посібником або захоплюючим чтивом - додайте туди кілька кросвордів, пару ребусів, уявіть одне або два правила у вигляді схематичного малюнка.
7
Стінгазета для вихованців дитячого саду повинна бути яскравою - розміщуйте тільки великі і зрозумілі елементи, робіть упор на використання картинок і насичених кольорів. На таких плакатах добре розміщувати фонові малюнки з дитячою тематикою, а основні елементи наносити поверх них. Тексту повинно бути небагато, але можна залишити місце, щоб відобразити інформацію для батьків. Стінгазета для дитячого саду може містити фотографії, малюнки самих малюків, відбитки їх пальчиків.