Як відкрити свій бізнес в Іспанії.

Багато російські підприємці хотіли б відкрити свою справу в країні сієсти. Такий крок пов'язаний з деякими труднощами, про які краще знати заздалегідь, щоб не наробити помилок під час організації підприємництва.
Вам знадобиться
 • - комп'ютер;
 • - інтернет;
 • - телефон;
 • - бізнес-план;
 • - стартовий капітал;
 • - статутний капітал;
 • - банківський рахунок;
 • - ИНИ;
 • - сертифікат;
 • - завірення у нотаріуса;
 • - податкові декларації;
 • - договори.
Інструкція
1
Почніть освоювати іспанську мову. Без цієї навички вкрай складно буде вести справи в цій країні, оскільки там мало хто говорить англійською, а вже тим більше російською. Перший час ви можете користуватися послугами перекладача, але на дальню перспективу без мови просто нікуди.
2
Придумайте перспективну ідею для бізнесу . Тепер настав час розробити план, який ви збираєтеся реалізувати. По-перше, у вас повинен бути вже деякий досвід у вибраній підприємницькій сфері. По-друге, вам потрібно бути впевненим, що ваш план і ідея підійдуть саме для цієї країни.
3
Відвідайте Іспанію і перевірте, чи зможете ви організувати своє підприємство. Подивіться вже на місці, чого не вистачає для реалізації ваших ідей і задумів. Це може бути і обладнання, і площі, і офіси, і сировина. Вам варто заздалегідь продумати, як ви усунете ці проблеми.
4
Виберіть юридичну форму для вашого бізнесу . Для Іспанії підприємці найчастіше створюють бізнес по типу Sociedad Limitada, що схоже з російськими ЗАТ або ТОВ. Тобто фірма повинна мати двох власників (хоча бувають і моноваріанти). Акції в цьому випадку будуть розподілятися порівну або у пропорційній частці.
5
Будьте готові вкласти статутний капітал. В Іспанії він становить від 3 100 до 10 000 000 євро. Сума в цьому діапазоні повинна бути у вас на руках на момент реєстрації фірми в органах влади. Після цього вона повинна бути спрямована на рахунок фірми живими грошима і залишатися недоторканою (або бути витрачена на потреби компанії).
6
Отримайте Ідентифікаційний Номер Іноземця. Його можна отримати, як в Росії (що набагато складніше), так і в Іспанії (в комісаріаті міста Барселони за адресою: Pg de San Joan, 189). Надайте підставу для отримання цього документа. Скажіть, що ви плануєте вести бізнес на території Іспанії. Зазвичай процедура отримання номера складає 10 днів.
7
Підберіть ім'я для своєї організації. Заповніть анкету (разом з варіантами назви для організації) в регіональному відділенні Торгового Регістру в Барселоні. Його будівля знаходиться за адресою: Gran Via, 186. Надішліть поштою всі дані в Мадрид і через пару тижнів вам прийде відповідь, яку назву фірми ви може залишити собі.
8
Підшукайте гарного керівника або адміністратора. Цей крок потрібно зробити відповідно до законодавства Іспанії. Ними можуть бути Іспанці з пропискою або громадяни ЄС. Подайте оголошення в газету або в інтернет. Після цього зробіть самостійний відбір кандидатів.
9
Відкрийте банківський рахунок на своє ім'я і внесіть статутний капітал. Не забудьте після закінчення процедури взяти з банку сертифікат про наявність даної суми на рахунку фірми. Зареєструйте фірму у нотаріуса. Після завірення і отримання всіх відповідних документів можете спокійно починати вести свою справу в Іспанії.