Як перевести Вт/год в Вт

При розрахунку кількості спожитої електроенергії прийнято використовувати поняття «кіловат- годинник ». Ця величина є фактичним витратою електроенергії приладом потужністю N кіловат за кількість годин X.
Інструкція
1
Для початку розберіться, яку саме величину вам потрібно взяти до уваги. Справа в тому, що дуже часто при розрахунку електроенергії поняття кіловат- годинник і кіловати плутають. Хоча кіловати - це потужність (тобто кількість споживаної приладом енергії), а кіловат-годину - це кількість спожитого часу на годину.
2
Візьміть до відома, що дані про спожитої енергії на електричному лічильнику вказуються в кіловатах. Щоб перевести їх в вати, помножте число кіловат на одну тисячу. Таким чином, 1 кіловат * 1000 = 1000 ват.
3
Так як ватт- годинник або кіловат- годинник - це кількість ват за певний проміжок часу, для проведення розрахунків необхідно знати, за який проміжок часу взята цифра. Розділіть кількість ват-годин на кількість годин, за який проводиться розрахунок.
4
Наприклад, вам відомо, що за місяць (30 днів) витрата електроенергії за приладами обліку становить 72 кіловат/години. Множимо цю цифру на тисячу. Щоб отримати число ватт. 68,4 * 1000 = 68400 ват/години. Тепер розділимо отриману цифру на 720. Саме стільки годин в одному місяці (30 * 24 = 720). 68400/720 = 95 ват. Виходить, що протягом місяця постійно горіла одна електрична лампочка потужністю 95 ватт.
5
Пам'ятайте, що ці дані будуть носити приблизний усереднений характер, якщо ви виробляєте загальний розрахунок. Тут неможливо виділити один конкретний електроприлад. Дана формула не враховує також втрати енергії. Для розрахунку потужності ват для окремого приладу необхідно підключити його до мережі в одиничному екземплярі, залишивши включеним протягом години. Отримана цифра і буде шуканої величиною. Наприклад, якщо в мережу був включений електропраска. Споживши за одну годину 1500 ват/година, споживана потужність даного приладу складатиме саме 1500 ват.
При використанні в розрахунках такої фізичної величини як потужність, часто потрібно перевести вати в інші одиниці виміру. Завдання ускладнюється тим, що в техніці досі використовуються застарілі одиниці виміру потужності, такі як «кінська сила». Але маючи всі необхідні таблиці і формули, перевести вати зовсім неважко.
Вам знадобиться
  • калькулятор
Інструкція
1
Щоб перевести вати у відповідні одиниці виміру, скористайтеся наступною табліцей.Одін Ватт відповідає: Міллі вати - 1000Ватт - 1Кіло вати - 0,001Мегаватт - 0,000001Джоулі в секунду - 1Лошадіная сила - 0,00134Метріческая кінська сила - 0,00136Електріческая кінська сила - 0,00134Котловая кінська сила - 0,000102Фут-фунт в хвилину - 44,25Фут-фунт в секунду - 0,74дБм - 30Калоріі на годину - 859,85Кілокалоріі на годину - 0,86Брітанскіе термічні одиниці в секунду - 0,000948Брітанская термічні одиниці на годину - 3,41Тонна охолодження - 0,000284
2
Щоб перевести потужність, зазначену у ВАТ, в іншу одиницю виміру, просто помножте задане число на відповідний коефіцієнт. Наприклад, якщо потужність двигуна автомобіля складає 100 000 ватт, то в «кінських силах» це буде: 134 к.с.
3
Якщо Вас попросили перевести вати в ампер, то не варто дорікати співрозмовника в некомпетентності і неадекватності. Уточніть в яких умовах використовується електроприлад. Якщо пристрій підключається до побутової електророзетки, угвинчується в електропатрон, або якимось іншим чином під'єднується до звичайної електромережі, то, швидше за все, використовується напруга 220 Вольт змінного струму. Враховуючи, що напруга, сила струму і потужність взаємопов'язані формулою P = UI, гдеP - потужність, U - напруга, I - сила струму, отримуємо просту формулу: I = P/220.То є, для того щоб розрахувати який струм (в амперах ) повинна витримувати ваша електромережу при підключенні нового пристрою, розділіть його потужність (у ВАТ) на 220.
4
Аналогічно можна перевести вати в ампер для будь-якого електроприладу, якщо відомо напруга його пітанія.Еще простіше перевести вати , скориставшись численними програмами-конверторами або он-лайн сервісами , наприклад, http://www.convertworld.com/ru/moshhnost/Ватт.html