Як захистити осередок від змін на Excel. Як зв'язати кофту хлопчикові.

Захист осередків в таблицях, створюваних в додатку Excel, що входить в офісний пакет Microsoft Office, може виявитися корисною при наявності складних формул і заздалегідь визначених констант в вибраній таблиці. За замовчуванням кожен осередок робочого аркуша заблокована, але за відсутності захисту листа редагування даних доступно будь-якому користувачеві.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows натисканням кнокпі «Пуск» для ініціації процедури захисту осередків обраної таблиці від змін і перейдіть в пункт "Всі програми".
2
Розкрийте вузол Microsoft Office і запустіть додаток Excel.
3
Виберіть підлягає захисту осередків таблицю і відкрийте її.
4
Виділіть необхідну комірку або комірки, і розкрийте меню «Формат» верхній панелі інструментів вікна програми Excel.
5
Вкажіть пункт «Осередки» і перейдіть на вкладку «Захист» діалогового вікна.
6
Застосуйте прапорець на полі «Захищається ланка» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK. Все невиділені осередки при цьому залишаться доступними для редагування.
7
Застосуйте прапорець на полі «Приховати формули» для заборони редагування вмісту вибраної комірки та натисніть кнопку OK для підтвердження збереження зроблених змін .
8
Розгорніть меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми для установки захисту обраних діапазонів комірок і вкажіть пункт «Захист».
9
Виберіть опцію «Дозволити зміну діапазонів» для розмежування необхідних діапазонів і Наміте кнопку «Створити» в діалоговому вікні.
10
Введіть значення імен діапазону, адрес осередків, що відносяться до нього і пароля у відповідні поля для кожного користувача і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
11
Поверніться в меню «Сервис» і ще раз викличте діалог «Захист» для включення заборони редагування всього листа обраного документа.
12
Скористайтеся опцією «Захистити лист» і введіть бажане значення пароля в діалоговому вікні.
13
Застосуйте прапорці на полях необхідних винятків і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.