Як вибрати апарат для манікюру. Як робити биогель відео.

Якщо ви хочете завжди підтримувати свої нігті у відмінному стані, але при цьому не маєте можливості часто відвідувати салони краси, найоптимальнішим для вас варіантом буде покупка відповідного апарату , за допомогою якого можна цілком професійно обробляти нігтьові пластини і в домашніх умовах. Оскільки ця річ не дешева, щоб не розчаруватися, вибирати її необхідно ретельно.
Інструкція
1
При покупці апарату для манікюру намагайтеся орієнтуватися на середню цінову категорію. Дуже дорогі пристрої в домашніх умовах вам ні до чого, а дешеві працюватимуть погано, і при поломці відремонтувати їх буде неможливо. Навіть якщо вага ручки в дешевому приладі досить великий, то це не означає, що в ньому багато деталей і вони якісні. Швидше за все, у нього просто товщі корпус.
2
Зверніть увагу на гарантійний термін апарату . Чим він довше, ніж більш надійна фірма, що випускає такі машинки. Дуже добре, якщо виробники цих пристроїв мають свій сервісний центр з обслуговування, в який ви зможете звернутися для проведення ремонту або профілактики.
3
Потримайте вподобане вам пристрій у руці: ручка-фрезер повинна бути невеликий в діаметрі і зручною для вас, щоб нею можна було працювати без напруги. Вага ручки повинен бути рівномірним і не дуже маленьким (150-200 г). В цьому випадку обробляти кутикулу можна буде більш точно.
4
Краще, якщо ваш прилад буде здатний виконувати різноманітні операції - від корекції нігтів, їх нарощування і дизайну до педикюру.
5
По можливості дізнайтеся, який запас міцності у вашого апарату . Якщо він буде перегріватися при тривалій роботі, то може швидко вийти зі ладу. Віддайте перевагу влаштуванню, у якого широкий діапазон напруги - від 140 до 250 вольт і робоча потужність - від 30 до 60 Вт. До речі, взагалі відмовтеся від думки про покупку апарату , працюючого на батарейках. Якщо потужність буде менше, то під час роботи є ризик його зупинки. Кількість оборотів повинно доходити до 30 тис. В хвилину, але мотор повинен виробляти якомога менше шуму.
6
Попросіть продавця включити пристрій і переконайтеся, що воно не сильно вібрує в руці, оскільки в іншому випадку ви не зможете виконувати тонку роботу.
7
Апарат повинен бути простий в управлінні і захищений від випадкового включення. Без насадок він не повинен працювати. Спробуйте, наскільки м'яко включається ручка і чи має вона реверс, тобто чи можна налаштувати зворотне обертання інструменту під час його роботи.
8
Зверніть увагу на легкість і швидкість зміни насадок. Вони повинні не просто вставлятися і витягувати, а зручно фіксуватися.
9
Огляньте, як з'єднуються ручка і провід. Краще, якщо перетин дроту буде круглим, так він менше пошкоджується в процесі експлуатації.
10
Зовнішній вигляд вашого приладу не впливає на функціональність і якість його роботи, але якщо ви хочете користуватися ним із задоволенням, цей фактор можна врахувати.
Руки жінки потребують особливого догляду і турботі, тому манікюр стає обов'язковою процедурою, яку необхідно проводити регулярно. Але відвідувати салон як мінімум раз на два тижні можуть дозволити собі не всі, часто для цього просто не вистачає часу. На щастя, в магазині можна вибрати набір для манікюру практично професійної якості, щоб робити цю процедуру в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ціна манікюрного набір а визначається якістю інструментів, що входять до нього, і їх кількістю. На якості краще не економити - такими інструментами можна буде користуватися дуже довго, і їх ріжучі краю не треба буде підточувати. Крім того, якісні інструменти, як правило, мають зручну, ергономічну форму, добре лежать в руці і не ковзають.
2
Немає сенсу купувати манікюрний набір з великою кількістю інструментів, більшістю з яких ви не будете користуватися. Підберіть собі той, в якому буде необхідний мінімум приладдя. Найпопулярнішими вважаються набір и з п'яти предметів. В них входить шабер, ножиці із закругленими краями, пінцет, кусачки і пилка.
3
Врахуйте особливості своїх нігтів. Це важливо при підборі пилочки - вона може бути з великим або дрібним напиленням, а також комбінована. Тверді, міцні нігті можна підпилювати грубозернистими металевими пилками. Для м'яких за структурою купите набір зі скляною пилочкою або придбайте її додатково.
4
Перевірте, наскільки гострі манікюрні ножиці, як добре вони стрижуть. Огляньте їх кінчики, вони повинні щільно прилягати один до одного, на них не повинно бути зазубрин і деформованих ділянок.
5
Щипці-кусачки використовують для видалення кутикули або заусенец. Їх ручки повинні пружинити і стискатися легко, без зусиль. Для них якість виготовлення і матеріал особливо важливі. Гострі кусачки зажадають від вас обережності й акуратності при поводженні з ними.
6
Пінцет огляньте, потримайте його в руці, переконайтеся, що він зручний. Перевірте, щоб його робочі площині були рівними, збігалися один з одним, стискали, а не зрізали волоски. Спробуйте їм вирвати якийсь волосок на руці, він повинні захоплювати його біля самої основи.
7
Маникюрная лопатка - шабер, не повинна гнутися. Вона може бути виконана з дерева твердих порід, пластмаси або металу. Це двосторонній інструмент. Кінцем, який виконаний у вигляді лопатки, відсувають кутикулу від поверхні нігтя, гострий кінець призначений для зачищення.