Як вирізати сніжинку.

Вирізати сніжинку з паперу - простий і ефектний спосіб прикрасити кімнату до Нового року. Виберіть колір паперу, озбройтеся гострими ножицями і фантазуйте з формою, розмірами і малюнком.
Вам знадобиться
  • - кольорова або металізована папір;
  • - канцелярські ножиці;
  • - манікюрні ножиці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, бажано тонкий, який легко буде скласти кілька разів. Крім того, для товстого паперу не підходять звичайні ножиці. В цьому випадку краще використовувати гострий різак, щоб краї візерунків не вийшло рваними. Найбільш акуратними виходять сніжинки з аркушів формату А5, до того ж їх можна зробити багато, використовуючи різний малюнок. Щоб отримати такий розмір листа, досить звичайний альбомний аркуш розрізати навпіл.
2
Відріжте смужку листа, щоб вийшов квадрат. Для цього розташуйте його вертикально на столі, складіть по діагоналі так, щоб краї верхньої і бічної сторін зійшлися, і відріжте або відірвіть зайву смужку за допомогою лінійки. У складеному стані у вас вийшов трикутник.
3
Розташуйте трикутник підставою вгору і складіть по висоті, щоб вийшов трикутник вдвічі менший. Потім новий трикутник складіть знову по висоті, поєднавши бічні сторони.
4
Найпоширенішим новорічним візерунком є «ялинка». Це одночасно і найпростіший малюнок, оскільки виконується простим вирізанням паралельних трикутників різного або однакового розміру. Візьміть трикутник в неробочу руку так, щоб сторона згину виявилася з робочою сторони. Іншою рукою ножицями вирізуйте трикутники в місці згину, як показано на малюнку.
5
Фантазуйте, створюючи власні неповторні візерунки, наприклад, вирізуйте замість трикутників кола, овали, квадрати і прямокутники або інші химерні фігури. Коли ви закінчите, розгорніть лист і розправте його.
6
Сніжинки можуть бути прямокутними, овальними, круглими, мати рвані краї і візерунок в середині. Для того, щоб надати прикрасі бажану форму, обріжте краю складеного аркуша. Якщо задуманий малюнок занадто складний, використовуйте манікюрні ножиці.
Сніжинки, виконані самостійно, рідко бувають однаковими, просто справа в тому, що навіть у майстра, який з точністю до міліметра вираховує відстань на папері, не виходить вирізати сніжинки схожими на попередні.

Тому немає нічого дивно в тому, що серед несправжніх, як і серед справжніх сніжинок важко знайти однакові. Але в тому, що сніжинки різні, є своя краса, тому що всі вони виходять унікальними, несхожими на другіе.Для того щоб вирізати сніжинки, вам потрібно папір. Це може бути абсолютно будь-який папір, головне, щоб вона була досить тонкою, тобто, щоб ви мали можливість скласти її в 16 разів. Так само вам будуть потрібні ножиці. І, звичайно ж, стане в нагоді ваша фантазія.На насправді немає такого поняття, як сніжинка виконана правильно чи сніжинка виконана неправильно. Головне в цій справі, щоб сніжинка подобалася вам, а вже як ви її зробили, особливого значення не іграет.Да, існують різноманітні сніжинки з шістьма і вісьмома променями, але навіть якщо візьмете певний візерунок, то ви не отримаєте те, що отримав автор цього візерунка, тому що, я повторюся, немає в світі унікальних сніжинок, всі вони разние.Еслі все ж говорити про візерунках, то почати варто з самого простого візерунка. Для початку вам потрібно вирізати з паперу квадрат, його розміри залежать тільки від вас, головна умова, щоб це був квадрат. Отже, ви для початку складаєте лист паперу по діагоналі, потім вам потрібно повернути прямим кутом нагору, потім ви знову складаєте його навпіл, потім ви повторюєте цю процедуру кілька разів. Після цього ви з отриманого трикутника вирізаєте будь-які фігури на ваш розсуд. Потім розвертаєте і любуетесь.Попробуйте для себе повторити дану процедуру з іншим листком паперу і порівняйте отриманий результат. Вони будуть схожі, можливо, вам навіть здасться, що абсолютно, але все ж вони будуть разнимі.Іспользуя різноманітні сніжинки, можна зібрати непогану гірлянду, яка буде красиво доповнювати оздоблення вашої квартири або дома.Ізготавлівая сніжинки, не потрібно прагнути до ідеалу, якого всі одно немає. Пам'ятайте, що новий рік це казка і значить будь-яка, навіть сама казкова сніжинка буде красивою. До того ж якщо ви підключите до цього заняття близьких і рідних вам людей, то виготовлення сніжинок відбуватиметься набагато веселіше, ніж якщо б ви робили їх самі. Так що пробуйте і винаходьте свої візерунки для сніжинок.