Як організувати відпочинок на природі.

Після важкого робочого тижня так приємно розслабитися і відпочити. Особливо добре це робити на природі . Чисте повітря, тепло від багаття і смачнюща каша з казанка здатні прогнати будь похмурі думки. З кожною хвилиною, проведеною в лісі або на березі річки, настрій, як правило, покращується. Головне - правильно такий відпочинок організувати.
Інструкція
1
Складіть список відпочинок ающіх, адже від кількості учасників пікніка на природі залежатимуть витрати на його проведення. Можливо, хтось захоче поїхати з дітьми, і про це також потрібно знати заздалегідь, щоб передбачити, що з собою брати і куди їхати. Погодьтеся, пікнік на березі річки тільки чоловічим складом або серед колег по роботі значно відрізняється від сімейного відпочинок а.
2
Наступне, про що вам варто задуматися - як ви будете добиратися до місця призначення, особливо, якщо їдете відпочинок ать великою компанією. Чи буде це громадський транспорт або ви вирушите на відпочинок на велосипедах (для посилення відчуття туристичної романтики), корпоративний автобус від організації або особисті автомобілі когось із відпочинок ающіх. Ви повинні заздалегідь передбачити різні можливості для переміщення групи. Домовляючись із сторонніми організаціями, чітко обговоріть час від'їзду і час повернення, оплату. Візьміть номер телефону не тільки керівника організації з перевезень, а й водія - це дозволить швидше зорієнтуватися в разі непередбаченої ситуації.
3
Харчування - ось третій крок організації відпочинок а на природі . Сплануйте, що ви будете їсти: шашлики, бутерброди, або зваріть юшку на багатті. Складіть кошторис на закупівлю товарів чи розділіть між учасниками, хто що принесе. Якщо в компанії будуть діти, враховуйте, що ласий шашлик не кожному припаде до смаку, і передбачте альтернативні варіанти харчування (макарони, зварені в казанку, або яку-небудь кашу).
4
Продумайте, чим ви будете займатися під час відпочинок а: пограєте в м'яч, влаштуєте конкурси на вміння розпалювати вогнище і ставити намет або просто будете співати пісні біля багаття. Захопіть з собою необхідний реквізит, щоб урізноманітнити відпочинок і врахувати бажання кожного учасника пікніка. Якщо ви взяли з собою дітей, можна відправитися разом з ними на риболовлю - їм так цікаво буде зловити рибку і розглянути її поблизу, а потім похвалитися своїм уловом. Відпочинок на березі річки або озера, де є пляж, сумістите з конкурсом на кращий малюнок на піску або саму смішну фігуру з природних матеріалів.
5
Якщо ви вирішили влаштувати відпочинок на природі взимку, простежте, щоб всі були тепло одягнені. Продумайте програму, при якій люди могли б активно рухатися, щоб не замерзнути: катання з гори в санках, лижну пробіжку, гру в сніжки або футбол на снігу. А сосиски на багатті і гарячий глінтвейн наповнять кожну клітинку тіла сонячним світлом.
Корисна порада
Обов'язково візьміть з собою аптечку з набором необхідних засобів для дезінфекції ран і порізів, проти отруєння, обмороження (якщо взимку), опіків і укусів комарів і кліщів, від головного болю, а також бинти, пов'язки і вату. І тоді ваш відпочинок не піднесе неприємних сюрпризів, залишивши тільки радісні спогади.